Gry

Nowy Mass Effect ma się bardzo dobrze

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
24 komentarze Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że wszystkie prace idą zgodnie z planem i obecnie cały projekt nabiera już coraz poważniejszych kształtów.

Mass Effect gra grywalna wersja

Jeśli czekacie na kolejną odsłonę serii Mass Effect, to mamy dla Was bardzo dobre informacje. Wygląda na to, że wszystkie prace idą zgodnie z planem i obecnie cały projekt nabiera już coraz poważniejszych kształtów.

Pomimo tego, że od zapowiedzi gry upłynęło już sporo czasu, to twórcy do tej pory ujawnili bardzo mało informacji. Właściwie jedynymi istotnymi kwestami jest to, że gra wykorzysta silnik Frostbite oraz fakt, że nie spotkamy więcej Sheparda, a zupełnie nową postać.

Pomimo tego wydaje się, że prace nad grą idą pełną parą i, co najważniejsze, postępują w dobrym kierunku. Aaryn Flynn ze studia BioWare ujawnił, że miał już okazję do tego, by spędzić trochę czasu na zabawie z kolejną częścią cyklu Mass Effect. Tym samym dowiedzieliśmy się, że mówić należy już nie tylko o etapie prac koncepcyjnych, ale o grywalnej wersji gry.

"Świetnie się bawiliśmy grając w kolejną grę z serii Mass Effect. Ambitna. Piękna. Świeża, ale rozpoznawalna. I do tego gwarantująca dużo zabawy."

Mass Effect 4 gra Aaryn Flynn

Pomimo powyższych zapowiedzi, nadal trudno wytypować datę premiery gry. Być może odbędzie się ona w samej końcówce przyszłego roku, ale możliwe, że poczekać trzeba będzie jeszcze dłużej, ponieważ w pierwszej kolejności pojawić musi się jeszcze Dragon Age: Inquisition.

Źródło: vg247, gameplanet, twitter

marketplace

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DyndaS
  Czy to się czasem nie miało skończyć na 3 części?
  12
 • avatar
  neo937
  Oby tylko nie było jak z Black Flagiem, który widać że już jest robiony na siłę.
 • avatar
  Next_Gen_1987
  Pewnie będzie jeszcze więcej akcji i strzelania a mniej RPG tak jak było z ME2 a potem z ME3. Niektórym to się spodoba, ale nie mnie.
 • avatar
  Konto usunięte
  Mass Effect bez Sheparda to nie to samo :C
 • avatar
  Konto usunięte
  Seria zaczęła się bardzo dobrze ale z części na część zamiast rozwijać elementy rpg to je kastrowali i upraszczali rozgrywkę. Zmarnowany potencjał.
 • avatar
  Sakret
  Wyciskają ostatnie soki z silnika ;> i bardzo dobrze .
 • avatar
  Konto usunięte
  Czekam z niecierpliwością. Mam nadzieje, że będzie zrobiona na poziomie i jak to zostało przez nich ujęte: "Świetnie się bawiliśmy grając w kolejną grę z serii Mass Effect. Ambitna. Piękna. Świeża, ale rozpoznawalna. I do tego gwarantująca dużo zabawy."
 • avatar
  MasterBarti
  O co chodzi z tym obrazkiem z tapetą bioware na czyimś pulpicie ? Nie ogarniam celu tego obrazka.
 • avatar
  GLI75
  ME4? Jeśli Shepard wstaje z ruin i otrzepuje się z pyłu po wewnętrznej walce z indoktrynacją Zwiastuna, to tak... :>
 • avatar
  DDavi
  Świetna wiadomość! Nieważne czy kolejna część będzie z Shepardem czy bez... ważne że w tym samym uniwersum