Gry

Mass Effect 4 jest w drodze, przypominają twórcy

przeczytasz w 1 min.

Nowy Mass Effect powstaje i wiemy o tym od dłuższego czasu. Niestety od dłuższego czasu też nie pojawiły się żadne nowe informacje. Czy opublikowany wczoraj plakat coś zmienia?

W grudniu minie rok od zapowiedzi, że nowy Mass Effect powstaje. Jedenaście miesięcy temu ekipa BioWare zaprezentowała nam około 90-sekundowy materiał wideo, który na dobrą sprawę niczego nam nie powiedział na temat tej nowej odsłony, ale sam fakt, że trwają prace nad nią skutecznie rozbudził emocje. Niestety od tego czasu nie doczekaliśmy się właściwie żadnego newsa na ten temat. Aż do wczoraj.

Oto plakat Mass Effect 4 (czy jakkolwiek będzie się nazywać ta gra)

W niedzielę, 7 listopada na twitterowym profilu Mass Effect pojawiła się grafika, którą udostępniono w formie plakatu, jak również tapety na pulpit. Pod wpisem możemy przeczytać: „Wydrukuj ją sobie i opraw albo ustaw jako tapetę… tylko nie przybliżaj i nie próbuj bawić się w detektywa”. 

Zgadnij, co zaczęli wówczas robić fani? Oczywiście bawić się w detektywów. Na grafice widać wiele postaci stojących blisko statku, a inna znajduje się w pewnej odległości od nich – to może coś oznaczać (może też nie oznaczać nic). Inni zwrócili uwagę na krater, którego kształt przypomina nieco głowę Getha. Widzisz tu coś więcej albo masz jakiś pomysł?

Tymczasem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i bawić się przy Mass Effect: Legendary Edition – wyśmienitej kolekcji odświeżonych gier RPG spod tego znaku. 

Źródło: Mass Effect na Twitterze, Kotaku, PCGamesN

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  1
  Oby nie zrobili kaszany, jak z Andromedą, gdzie choć dobrze się bawiłem i byłem zły, że porzucili projekt, nie zrobili DLC z kolejną arką... to miałem niesmak przez postępowość gry (brak ładnych postaci, a heteroseksualny romans z najładniejszą, czyli dość przeciętną postacią żeńską nie był możliwy - bo była gey person).
  • avatar
   keepercraft
   -1
   A nie czasem Mass Effect 5?
   • avatar
    Kenjiro
    0
    Oczywiście, że widzę, ale nie napiszę ;-P.
    • avatar
     xxx.514
     0
     EA i tak to skopie nie wydając pełnej polskiej wersji