Gry na konsole

Trylogia Mass Effect może trafić na nowe konsole

przeczytasz w 1 min.

BioWare nie wyklucza takiej możliwości.

Mass Effect trylogia xbox one ps4

W ostatnim czasie zaczęło pojawiać się nieco informacji na temat Mass Effect 4, ale wygląda na to, że być może w centrum uwagi znajdą się jeszcze poprzednie części gry. Dlaczego miałoby się tak stać?

BioWare nie wyklucza bowiem możliwości wydania trylogii Mass Effect na nowych konsolach. Wprawdzie wydaje się, że od zapowiedzi przygód Sheparda na PlayStation 4Xbox One dzieli na jeszcze sporo czasu, ale w obozie BioWare odbyły się już pierwsze dyskusje na ten temat.

Dobrym źródłem informacji ponownie okazał się serwis Twitter. Jeden z fanów serii zapytał wprost, czy są szanse na to, by zobaczyć Mass Effect w odświeżonej wersji.

"Chłopaki, co myślicie na temat wydania ME Trilogy w nowszej wersji na PS4 i Xbox One? Wiecie, 1080p, 60 fps, ładniejsze tekstury itd.?"

Odpowiedź przyszła dość szybko, a udzielił jej nie byle kto bo Aaryn Flynn, a więc jedna z ważniejszych postaci w BioWare.

"Rozmawialiśmy już na ten temat w naszym studiu. Jeśli będziemy w stanie podzielić się z Wami jakimiś planami, to tak zrobimy. Wspaniale słyszeć, że chcielibyście coś takiego widzieć."

Bylibyście chętni na tego typu propozycję?

Źródło: trustedreviews, examiner

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Wydać nową edycje, z nowymi dodatkami, wydłużyć fabułę. Dodać pare nowych miejsc i postaci. Więcej wątków i na bank bym kupił dla tej gry konsole
  • avatar
   StartX_pl
   6
   A nie lepiej skupić się nad nowymi tytułami dedykowanymi nowej generacji zamiast odgrzewać starocie, choć nie powiem dobre.
   • avatar
    Konto usunięte
    6
    Zostawić ujeżdżany przez 7 lat ME, nie wydłużać w nim nic, nie przeszczepiać skóry z tyłka na twarz, nie wstrzykiwać botoksu. Zabrać się za nowy pomysł, na nowy sprzęt, za coś świeżego i oryginalnego.
    • avatar
     Konto usunięte
     4
     Nie będzie żadnych nowych ulepszeń wizualnych! Po prostu zrobią port z wersji PC, ustawią na detale na high i voila mamy ''nową'' jakość!
     • avatar
      Konto usunięte
      3
      Na poprzedniej generacji konsol ME wygląda wystarczająco dobrze.
      • avatar
       Konto usunięte
       2
       Dobry pomysł. Kupiłabym.
       • avatar
        Next_Gen_1987
        1
        ''Wiecie, 1080p, 60 fps, ładniejsze tekstury itd.?" Buahaha, takie rzeczy, to tylko na PC ;-P
        • avatar
         kruk200
         0
         Jak dla mnie wali odgrzanym kotletem... Niech zaczną robić nowe gry z nową fabułą i nowe przygody a nie zapychać rynek tym samym w nowej formie. Lubię Mass Effect ale żebym miał kupić to samo drugi raz? No głupi nie jestem...
         • avatar
          Konto usunięte
          -1
          też był kupił ale jeszcze na ps3 tylko nigdzie nei ma -.-