Gry PlayStation 4

Kolejne materiały wideo przypominające o nadchodzącej premierze Days Gone

przeczytasz w 1 min.

Days Gone zostanie oddane w ręce zainteresowanych graczy już w najbliższy piątek, 26 kwietnia. Twórcy przybliżają świat gry i niebezpieczeństwa czekające na głównego bohatera.

Do premiery Days Gone możemy odliczać już nie tygodnie czy dni, ale godziny. Twórcy nie zamierzają jednak odpoczywać i na ostatniej prostej przed debiutem bardzo systematycznie raczą nas kolejnymi materiałami wideo.

Days Gone zostanie oddane w ręce zainteresowanych graczy już w najbliższy piątek, 26 kwietnia. Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i na podstawie zapowiedzi kreowana jest na jeden z najciekawszych tytułów, które pojawią się w tym roku na najpopularniejszej konsoli na świecie.

Najnowsza porcja materiałów wideo pozwala nieco bliżej poznać świat gry. Wprawdzie największe niebezpieczeństwo stanowić będą tu tzw. świrusy, ale zagrożeniem będą też inni ludzie, którym udało się przetrwać, zwierzęta, a nawet zmienna pogoda.


Ostatni z materiałów skupia się na „przyjacielu” głównego bohatera. Motocykl będzie niezwykle istotny, pozwoli nie tylko szybciej się przemieszczać, niejednokrotnie może ocalić życie. Maszynę można będzie modyfikować, ale podobnie jak w rzeczywistości nie obejdzie się bez dbania o pełny bak.


Źródło: PlayStation Polska

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  5
  Zamówiłem Days Gone bo lubię sandboxy i wiem że gry ze stajni Sony zawsze oferują dobry wątek fabularny ale liczę też na to że gra dostarczy mi tyle samo satysfakcji z rozgrywki co Horizon Zero Dawn.
  Uciekanie przed goniącą Hordą zombi wygląda bardzo ciekawie i pewnie dostarczy masę adrenaliny.
  • avatar
   piotreeeek
   3
   Nie wiem czemu, ale ta gierka przypomina mi Far Cry 5 z widokiem z trzeciej osoby...

   https://www.youtube.com/watch?v=LrUDFLTyXMo

   ...tylko z low teksturami i ze skikającym cinematic fpsem.
   • avatar
    Chong-li
    3
    @kitamo W RDR2 przegrałem łącznie 170 godziń dla mnie to była i jest bardzo dobra produkcja skierowana wyłącznie dla dojrzałego odbiorcy,dialogi,narracja sama historia czy wątki poboczne są w tej grze mistrzostwem świata chodz tak jak piszesz bardzo rozwlekane i czasem gra potrafiła przynudzić.Po takiej dawce dzikiego zachodu mam ochotę na coś mniej realistycznego i z rozwałką.
    Days Gone chociaż nie będzie miał tej wybitnej grafiki to jednak będzie miłą odskocznią dla mnie i w prostym znaczeniu tego słowa zabawą.
    Zostało już tylko klika bardzo dobry tytułów w tej generacji i zaraz trzeba będzie kupić nowy sprzęt konsolowy.
    The Last of us 2,Ghost of Tsushima,Gears of War 5,Halo Infinite.
    Death Stranding może od razu wyjść na Playstation 5 i nigdy nie zobaczymy go na Playstation 4,czy to tylko plotki czy prawda czas pokaże.


    • avatar
     Wulfen4
     -4
     I kolejny ex na ps4 wyglądający lepiej niż metro exodus z raytracingiem

     https://www.youtube.com/watch?v=vLCCB51FJHk