Gry

Materiały wideo z gry Doom 4, jakiej nigdy nie zobaczymy

przeczytasz w 1 min.

Trudno stwierdzić, jak tytuł ten będzie się prezentował, ale właśnie dowiedzieliśmy się, jak z pewnością wyglądał nie będzie.

Doom 4 gra

Powoli pojawiać powinno się coraz więcej informacji na temat nowego Dooma. Trudno stwierdzić, jak tytuł ten będzie się prezentował, ale właśnie dowiedzieliśmy się, jak z pewnością wyglądał nie będzie.

Ogłoszenie prac nad grą miało miejsce już w 2008 roku, ale po pewnym czasie projekt został skasowany i wszystko rozpoczęło się od początku. Okazuje się jednak, że twórcy zdążyli wykonać już sporo, czego otrzymaliśmy teraz wyraźny dowód.

Do sieci trafił materiał wideo, który prezentuje fragmenty rozgrywki i krótkie przerywniki filmowe ze skasowanej wersji nowego Dooma.

Trzeba przyznać, że z poprzednimi odsłonami serii nie ma to wiele wspólnego i jej fani zapewne ucieszą się, że ostatecznie z podobnych pomysłów zrezygnowano.


Cały czas zastanawiamy się czym będzie nowy Doom - reaktywacją czy gwoździem do trumny id Software? Być może więcej wiedzieć będziemy po zbliżających się targach E3, na których odbędzie się prezentacja gry.

Źródło: gamersbook

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  17
  Wygląda ciekawie, ale to nie był by "dobry" Doom. Tam zawsze chodziło o samotność i przetrwanie, a tutaj to wygląda jak jakiś Call Of z kosmitami.
  • avatar
   gumol
   2
   Jakoś nie za bardzo podoba mi się taki DOOM. Tak jak napisał Dudi4Fr. Przypomina to postapokaliptycznego CoD'a, a nie DOOM'a, czy Quake'a. Akcja D4 powinna dziać się na jakieś wy**banej stacji kosmicznej. To był od zawsze urok tej gry - puste, ciemne, głuche korytarze i terror jaki siały tam wszelkiego rodzaju poczwary. No i oczywiście ten klimat izolacji i odosobnienia.
   • avatar
    Radical
    -4
    Gwoździem do trumny Id było odejście Johna Carmacka.