Gry

Max Payne 3: studio Remedy pomaga w tworzeniu gry

przeczytasz w 1 min.

Rockstar Games, które przejęło prawa do tytułu Max Payne 3 nie pozostanie na placu boju osamotnione. W pracach nad grą wesprze ich studio Remedy, które niemal dekadę temu zapoczątkowało historię brutalnego odwetu.

To dość nietypowa sytuacja w branży, kiedy nowy właściciel praw tytułu otwarcie mówi o współpracy i konsultacjach ze swoim poprzednikiem. Tym razem jednak obydwie firmy podkreślają, że darzą się wzajemną sympatią i szacunkiem, a w interesie każdej z nich jest stworzenie jak najlepszej gry.

Max Payne 3

Nie wiadomo natomiast w jakim stopniu współpraca ta przebiega - czy Remedy doradza na przykład w kwestii fabuły, technologii, wyglądu bohaterów, a może konstrukcji poszczególnych poziomów.

Nowinka z pewnością ucieszy zagorzałych fanów Maksa, którzy po przejęciu tytułu przez Rockstar zapowiadali nawet strajki i blokady drogowe.
 

Więcej o grach:

Źródło: vg247

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sampras
  5
  New York, zima, slamsy, świetna fabuła i jeszcze lepszy klimat - cechy pięknej gry jaką była Max Payne 1 i 2. Ale te klimaty 3 części jakoś do mnie nie przemawiają. Hawajska koszula, łysa głowa i palmy... Palma to chyba twórcą obiła :P
  • avatar
   hex3n
   3
   Gdy Remedy zobaczy co Rockstar Games wyczarował, to pierwsze słowo jakie wypowiedzą będzie: PROFANACJA !!! Resztę napisał "sampras"
   • avatar
    Konto usunięte
    -19
    Gra na pewno będzie dobra, tylko dlaczego jak studia chcą zarobić to wypuszczają na PCety gdzie każdy pobierze grę..
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Skoro Remedy będzie współpracowało to jest szansa że Max będzie dobry. Ale raczej hitu jakim była pierwsza część nie pobije...