Gry

MDK2 powraca w HD

przeczytasz w 1 min.

Firma Interplay postanowiła przypomnieć nam jedną z  najoryginalniejszych serii późnych lat 90-tych - MDK. Jako pierwsza stosowny lifting przejdzie druga jej odsłona.

Od jakiegoś czasu w branży gier modne stało się odświeżanie starszych tytułów, które zdołały zyskać miano kultowych czy legendarnych. Po sporym sukcesie odnowionych dwóch pierwszych części serii God of War na Playstation 3 w sieci bardzo szubko pojawiły się zapowiedzi kolejnych podobnych produkcji. Jedną z nich jest właśnie słynne MDK2, które w odświeżonej wersji już tej zimy trafi na konsole Nintendo Wii w ramach usługi WiiWare. Z kolei posiadacze komputerów PC otrzymać mają specjalną edycję HD, która pojawi się w cyfrowej dystrybucji jedynie na platformie Beamdog. Niestety, na to wydanie trzeba będzie nieco jeszcze poczekać. Prawdopodobnie aż do przyszłego roku.

Źródło: Shacknews.com

 

Zobacz także:

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  krzysiek
  0
  NO łwasnie ostatno myśłałem zeby sobie w to pograć ale...
  Na boga czemu cześć 2? Toż to było wyzwanie dla jakiś cholernych nolajfów podczas gdy 1 nadwała sie do grania przez zwykłych ludzi...
  • avatar
   michal_229
   0
   Mojżesz Demonstruje Karate? Pamięta ktoś?? ;D
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Oryginalne MDK było ciekawą produkcją. Może być ciekawie, o ile tego nie spieprzą.
    • avatar
     Radical
     0
     Druga część była tylko taka sobie moim zdaniem i nie bardzo trzymała niepowtarzalny klimat 1 części.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Kocham tą serie, 1 i 2 przechodziłem kilkakrotnie. Chętnie pogram w odświeżoną wersję. krzysiek masz rację, że 2 część to wyzwanie (ale żeby od razu "nolajf" 2/3 wieczory i gierka pękała) ale przez to grało się przyjemniej, no i jeszcze muzyka w 2 była niezła, podczas grania takiej "techniawy" słuchało się świetnie.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       "Marsjanie doją kozy" :lol: