Gry

Megan Fox odnajduje swoje „prawdziwe ja” w Black Desert

przeczytasz w 1 min.

Dostępna w ponad 150 krajach i mająca przeszło 20 milionów zarejestrowanych użytkowników gra Black Desert pozwala odkryć swoje mocne i słabe strony. Odkryć swoje przeznaczenie i tłumione pragnienia. Odkryć swoje „prawdziwe ja”…

No dobra, tak właściwie to tylko marketingowa papka, choć w żadnym razie nie kłócimy się ze stwierdzeniem, że gry wideo mogą być rozwijające i pasjonujące oraz realnie wpływać na życie młodych ludzi. W każdym razie odkrywanie swojego „prawdziwego ja” jest tematem przewodnim najnowszej kampanii promocyjnej poświęconej właśnie (naprawdę niezłej) grze Black Desert, która obecnie jest dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także pecetach.

Dlaczego o tym w ogóle wspominamy? Ano ze względu na świeżutki zwiastun, w którym wystąpiła Megan Fox – amerykańska aktorka, którą możecie kojarzyć choćby z roli Mikaeli w Transformers. Materiał powstał między innymi po to, aby przypomnieć, że pod koniec sierpnia gra Black Desert zadebiutowała na PS4. A że dobrze się go ogląda, postanowiliśmy nie trzymać go tylko dla siebie…

Black Desert - trailer z Megan Fox:

W dodatkowym materiale zza kulis Megan Fox stwierdziła, że dla młodych ludzi „gra, taka jak ta, może być niemal terapeutyczna, dając im sposób na odkrycie, kim chcą zostać i kim zawsze byli”

Dajcie znać w komentarzach, czy zgadzacie się z aktorką, a już teraz zostawiamy was ze wspomnianym filmem:

Źródło: Swipe Right

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piccardo
  3
  Zawsze mnie to zastanawiało czy rzeczywiście opłaca się wydać górę kasy na twarz marketingową, a nie lepiej włożyć w produkt tak aby zwalał z nóg kupującego...? W sensie czy przyniesie to tyle zysku co "zakupiona" twarz.
  • avatar
   axelbest
   1
   Tak ją kojarzę z transformersów, że nawet imienia nie zapamiętałem. Jedyne co to... "fajna dupa z twarzy" i tyle.
   • avatar
    patol1984
    1
    1:04 jaki downgrade graficzny na twarzy, to na pewno przez konsole