• benchmark.pl
 • Gry
 • Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain kusi zwiastunem premierowym
Gry

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain kusi zwiastunem premierowym

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Do debiutu gry pozostało już tylko kilka dni.

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain gra

Do premiery Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain pozostało już tylko kilka dni. Na ostatniej prostej przed debiutem nie możemy narzekać na brak informacji i materiałów promujących wyczekiwaną produkcję Konami.

Nie wypada pomiąć tego, że ostatnio mogliśmy zapoznać się z jej pierwszymi ocenami, które wypadają naprawdę rewelacyjnie. W takiej sytuacji producent nie musi już szczególnie mocno podgrzewać atmosfery, ale na wszelki wypadek jednak o tym nie zapomina. Ostatnim akcentem tego typu działań wydaje się być zaprezentowany właśnie premierowy zwiastun gry.

Ogląda się go z przyjemnością, tym bardziej, że zdecydowano się na ukłon w stronę tych graczy, którzy bawili się przy poprzednich odsłonach cyklu.

Jeśli cenicie sobie jednak dłuższe i konkretniejsze materiały to i dla was coś mamy. W sieci pojawił się bowiem trwający około godziny zapis z rozgrywki. Niektóre etapy można było zobaczyć już wcześniej, ale nie brakuje też zupełnie nowych. Pozostaje nam zatem życzyć miłego seansu.


 


Dopełniając formalności przypominamy, iż gra zadebiutuje 1 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360 oraz na PC.

Źródło: youtube, forbes

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  leman97
  Oj ta gra wszystkim kusi :P
  4
 • avatar
  Dudzio993
  Czekam ! Kiedyś nie mogłem pograć w część 3,4,5 bo nie miałem konsoli teraz mam ps4 i na pewno nie odpuszczę, szczególnie, że pierwsza część to moje dzieciństwo gdy tata pożyczył a potem kupił w sklepie ps1 :)
  2
 • avatar
  hideo
  jeszcze tylko kilka dni do premiery, gotówka czeka razem ze mną :D trailer z piękną muzą robi wrażenie jak każdy od Kojimy
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Bardzo fajnie zrobiony zwiastun.
  1
 • avatar
  pycipro
  Torrenciarze już się szykują haha, a potem takie multi wychodzi dla pseudoplatformy w 2016r
  bieda.
  -7