Gry

Metro Exodus dużym sukcesem - nadciągają dodatki

przeczytasz w 1 min.

The Two Colonels oraz Sam’s Story, bo tak zatytułowane zostały fabularne dodatki do Metro Exodus, pozwolą poznać nowych grywalnych bohaterów.

Dość szybko ogłaszany jest sukces Metro Exodus. Gra zebrała dobre recenzje i okazuje się, że w tym przypadku poszło to w parze z zainteresowaniem ze strony graczy.

Z informacji ujawnionych przez THQ Nordic wynika, iż Metro Exodus to najbardziej udana premiera w historii spółki. Gra zadebiutowała 15 lutego, a mimo tego w największym stopniu przyczyniła się do dobrych wyników finansowych osiągniętych przez THQ Nordic w minionym roku finansowym [ten zakończył się 31 marca tego roku].


Nic dziwnego, że 4A Games, twórcy Metro Exodus, otrzymali już zielone światło do prac nad kolejną grą AAA. Na szczegóły z nią związane musimy jednak poczekać.

Chociażby dlatego, że trzeba poświęcić jeszcze trochę uwagi Metro Exodus. Powyższe informacje zbiegły się w czasie z zapowiedzią dwóch fabularnych DLC - The Two Colonels oraz Sam’s Story. Ich premier należy spodziewać się odpowiednio latem tego roku oraz na początku przyszłego roku.

Obydwa dodatki pozwolą poznać nowych grywalnych bohaterów. Na miejsce akcji The Two Colonels wybrano Nowosybirsk, podczas gdy Sam’s Story zabierze graczy do Władywostoku.

Źródło: metrovideogame

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  awesome1337
  2
  – especially happy with the performance of #MetroExodus on digital platforms
  – ‘absolute majority’ of the revenue comes from console platforms
  – strong sales on both #PS4 and #XboxOne
  – no comment on PC sales
  Wingefors definitely doesn’t want to talk about Epic Games Store. Metro Exodus did, after a small bit of hesitation, “a bit better than expected…in the beginning of the year”. He’s not excited.
  He bluntly discards the question of Satisfactory’s sales performance on EGS lol.

  to tyle jezeli chodzi o epic store
  • avatar
   Xaros
   1
   Nic dziwnego, że zero info o sprzedaży na PC bo to klapa po całości. W tym okresie najmocniej piracona produkcja na rynku. Pokazali środkowy palec graczom na PC, ale i tak znajdą się małpy które zlecą się do EGS. Szczerze mówiąc mam nadzieje, że po tym roku Metro tak czy siak nie dostanie zielonego światła od Steama.
   • avatar
    KENJI512
    0
    Super! Będzie okazja pobawić się Ray Tracignami :3
    • avatar
     mutissj
     -2
     Zgadzam się - jest to absolutnie najlepsza gierka od lat,

     szkoda tylko że ze steamem nie pykło, ale co się dziwić steam łyka duży % zysków za sprzedaż...