Michael Goddard odchodzi z AMD do Samsunga

przeczytasz w 1 min.

Zaskakujący transfer

Michael Goddard

To już oficjalne – Michael Goddard odszedł z firmy AMD i dołączył do ekipy… Samsunga.

Michael Goddard rozpoczął pracę w AMD jako inżynier w 1988 roku. Pracując przeszło dwie dekady w amerykańskim przedsiębiorstwie, piął się on do góry, aż zasiadł na stanowisku wiceprezesa do spraw inżynierii projektowania produktów i inżyniera naczelnego do spraw produktów klienckich.

Jesienią bieżącego roku, szefostwo firmy AMD zwolniło 15 procent swoich pracowników, co było dopiero jednym z pierwszych etapów planu restrukturyzacji. Według niektórych doniesień ofiarą tych właśnie posunięć padł Goddard. Pracownicy nie sądzą jednak, by to mogło być prawdą. Uważają oni, że było to samodzielna decyzja Amerykanina.

Tak czy inaczej, faktem jest, że Michael Goddard nie pracuje już dla AMD, lecz dla Samsunga. W placówce w Austin w stanie Teksas, Amerykanin objął stanowisko wiceprezesa i architekta systemowego.

Źródło: SlashGear, TweakTown

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  13
  Spokojnie, on po dwóch dekadach swoje sie nachapał, już w ogóle nie musi pracować, a ta jego posada? Hmm, jak to powiedział Barney: składasz kilka fajnych słów by brzmiały na jakieś ważne stanowisko, ale za prawdziwą kase i opieke medyczna.

  Taaak cos w tym jest, w Polsce 90% takich stanowisk jest dobranych w urzędach, niekompetentne gnidy, pol miliona urzędników mamy! Jak chcesz podetrzec dupe, musisz miec pozwolenie, by dostac pozwolenie, musisz miec papier toaletowy, by zdobyć papier toaletowy musisz dac w łape. Pieprzona biurokracja
  • avatar
   Konto usunięte
   9
   Biedę klepać nie będzie nawet jakby przeszedł do McDonalda :P
   • avatar
    moszko10
    -6
    No i bardzo dobrze zrobił bo AMD to jest najgorsze co morze każdego spotkać !!! Straciłem zaufanie do tej Firmy !!!