Internet

Microsoft Bing z usługą wyszukiwania adaptacyjnego

przeczytasz w 1 min.

Przeważająca większość użytkowników uważa, że najlepszą wyszukiwarką internetową jest Google. Microsoft próbuje stworzyć godnego konkurenta dla Google, którym jest Bing. Microsoft dwoi się i troi, aby Bing był lepszą wyszukiwarką niż Google.

Obecność konkurencji na rynku przynosi dobre efekty, ponieważ dzięki niej, co chwilę zarówno Microsoft jak i Google konkurując ze sobą wprowadzają jakieś nowości do swoich wyszukiwarek.
 

Bing

Gigant z Redmond poinformował, że szykuje kolejną funkcję dla Binga. Będzie to wyszukiwanie adaptacyjne. Dzięki niej Bing ma lepiej niż dotychczas dobierać wyniki wyszukiwania, będą one dobierane na podstawie wcześniejszych obserwacji wyszukiwań użytkownika.

<a href='http://video.msn.com?vid=60353988-525a-4bcf-92e7-df8cd4f57ce5&mkt=en-us&src=FLPl:embed::uuids' _fcksavedurl='http://video.msn.com?vid=60353988-525a-4bcf-92e7-df8cd4f57ce5&mkt=en-us&src=FLPl:embed::uuids' target='_new' title='Adapting Search to You' >Video: Adapting Search to You</a>

Funkcja ta będzie działać, jedynie po zalogowaniu się na konto Binga. Już niedługo powinna się pojawić, ale jedynie użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych będą mogli z niej skorzystać. Do tej pory Microsoft nie ujawnił informacji, kiedy funkcja pojawi się w innych wersjach wyszukiwarki.
 

Więcej o firmie Microsoft i jej produktach:

Źródło: thenextweb

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Bingowi i tak nic nie pomoże dopóki jest Google. Dla mnie osobiście nie ma sensu wpisywanie czegokolwiek innego w pasek adresu. Po co używać czegoś co próbuje dorównać lepszej wyszukiwarce mając właśnie tą do dyspozycji.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   "Dzięki niej Bing ma lepiej niż dotychczas dobierać wyniki wyszukiwania, będą one dobierane na podstawie wcześniejszych obserwacji wyszukiwań użytkownika." - to tego jeszcze nie ma? Parodia.