Smartfony

Microsoft Lumia 535 ma problemy - ekran nie reaguje prawidłowo na dotyk

przeczytasz w 1 min.

Microsoft nie zaprzecza powyższym doniesieniom i jedynym pocieszeniem może być fakt, że problem nie leży podobno po stronie sprzętowej.

Microsoft Lumia 535 smartfon

Wydawało się, że pierwszy smartfon z logo firmy Microsoft pojawił się na rynku bez zbędnego rozgłosu, ale jednocześnie wszystko przebiegło po myśli producenta. Wygląda jednak na to, że nie udało się uniknąć pewnych problemów.

Smartfony Nokia Lumia kojarzone są, jak najbardziej słusznie zresztą, z bardzo dobrą jakością wykonania. Nic dziwnego, że zdecydowano się to wykorzystać i zaprezentować model Microsoft Lumia 535, który połączyć miał rozsądna specyfikację z niską ceną. Wydaje się, że zabieg ten zakończył się powodzeniem, ale pierwszy smartfon Microsoftu cierpi na pewną przypadłość, która nieco utrudnia korzystanie z urządzenia.

Właściciele smartfona zgłaszają, iż ekran nie reaguje prawidłowo na dotyk. Będąc nieco dokładniejszym, ekran jest zdecydowanie za mało czuły, a to sprawia użytkownikom spory kłopot. Zdarza się bowiem tak, że smartfon nie reaguje na dotyk w ogóle, bądź wykrywa go w złym miejscu.

Microsoft nie zaprzecza powyższym doniesieniom i jedynym pocieszeniem może być fakt, że problem nie leży podobno po stronie sprzętowej i zostanie on usunięty za pomocą aktualizacji oprogramowania.

Jak widać, nie jest łatwo ustrzec się problemów, nawet jeśli niemal wszystko przejęło się od innego producenta i wystarczyło kontynuować jego pomysły.

Źródło: microsoft, gsmarena

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Ja tam na miejscu nokii mialbym niezly ubaw ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   -3
   No i dobrze, kogo obchodzi jakiś Windows Phone, badziewie nawet z interfejsu
   • avatar
    DanteGamer
    -11
    Czy to na prawdę jest warte news'a? Jeśliby pisać o problemach każdego smartfona, to właśnie z tego typu news'ów składałby się cały Benchmark. Jeśli na prawdę jest potrzeba informowania o tym, bo nie ma na ten temat stosownej informacji choćby na stronie producenta to udostępniajcie tego typu news'y w osobnym dziale...
    • avatar
     kabat
     0
     Pytanie do użytkowników Lumii 535. Czy na dzień dzisiejszy jest jakaś informacja dot. rozwiązania sytuacji z dotykiem? Z informacji znalezionych w necie wynika że aktualizacja niczego nie poprawiła. Brałbym go już dwa dni temu ale natknąłem się na informacje o tym problemie i okazuje się że jest szeroko znana, tel. jest w bardzo przystępnej cenie ale dopóki M$ tego nie naprawi nie zamierzam się w to pchać. Jak tylko to naprawią - biorę ten telefon.