Technologie i Firma

Microsoft Madera - lepsze zarządzanie procesami w biznesie

przeczytasz w 1 min.

Rozwijany przez Microsoft projekt madera to integracja podstawowych funkcji systemu ERP, pakietu Office 365 i chmury Azure.

Madera – tak nazywa się nowy projekt firmy Microsoft, który ma usprawnić zarządzanie podstawowymi procesami w firmie. Produkt rozwijany jest z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, dla których może okazać się naprawdę cennym narzędziem. Co to jest?

Microsoft Madera to narzędzie do zarządzania procesami w biznesie, które integruje podstawowe funkcje systemu ERP, pakiet biurowy Office 365 oraz platformę chmurową Azure. To bardzo podobne rozwiązanie do obecnego na rynku produktu NAV365, tyle tylko że z pominięciem jego rdzenia, czyli systemu Dynamics NAV.

Co Madera ma dawać? Przede wszystkim zwiększoną wydajność – to koniec z ciągłym przełączaniem się pomiędzy aplikacjami. Do tego: automatyczną identyfikację dokumentów oraz narzędzia do podejmowania natychmiastowych działań. Wszystko to zaś w czytelnym, znanym z Office'a interfejsie użytkownika.

Projekt Madera jest zintegrowany z Microsoft Azure, a więc firma ma pełną kontrolę nad kosztami oraz swobodę działania. Oparcie na chmurze zapewnia ponadto mobilny dostęp z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu. Plusem jest też obsługa wielu języków i przystosowanie do różnych form działalności.

Obecnie firma Microsoft rozwija projekt Madera, by w drugiej połowie tego roku powszechnie udostępnić go przedsiębiorstwom w Stanach Zjednoczonych. Później produkt trafić ma też do innych krajów.

Źródło: Microsoft

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login