Technologie i Firma

Microsoft Madera - lepsze zarządzanie procesami w biznesie

przeczytasz w 1 min.

Rozwijany przez Microsoft projekt madera to integracja podstawowych funkcji systemu ERP, pakietu Office 365 i chmury Azure.

Madera – tak nazywa się nowy projekt firmy Microsoft, który ma usprawnić zarządzanie podstawowymi procesami w firmie. Produkt rozwijany jest z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, dla których może okazać się naprawdę cennym narzędziem. Co to jest?

Microsoft Madera to narzędzie do zarządzania procesami w biznesie, które integruje podstawowe funkcje systemu ERP, pakiet biurowy Office 365 oraz platformę chmurową Azure. To bardzo podobne rozwiązanie do obecnego na rynku produktu NAV365, tyle tylko że z pominięciem jego rdzenia, czyli systemu Dynamics NAV.

Co Madera ma dawać? Przede wszystkim zwiększoną wydajność – to koniec z ciągłym przełączaniem się pomiędzy aplikacjami. Do tego: automatyczną identyfikację dokumentów oraz narzędzia do podejmowania natychmiastowych działań. Wszystko to zaś w czytelnym, znanym z Office'a interfejsie użytkownika.

Projekt Madera jest zintegrowany z Microsoft Azure, a więc firma ma pełną kontrolę nad kosztami oraz swobodę działania. Oparcie na chmurze zapewnia ponadto mobilny dostęp z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu. Plusem jest też obsługa wielu języków i przystosowanie do różnych form działalności.

Obecnie firma Microsoft rozwija projekt Madera, by w drugiej połowie tego roku powszechnie udostępnić go przedsiębiorstwom w Stanach Zjednoczonych. Później produkt trafić ma też do innych krajów.

Źródło: Microsoft

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!