• benchmark.pl
 • Gry
 • Microsoft omyłkowo ujawnił dokładną datę premiery Xbox Series X!
Gry

Microsoft omyłkowo ujawnił dokładną datę premiery Xbox Series X!

przeczytasz w 2 min.

Jeśli dotychczasowe informacje dotyczące konsoli Xbox Series X rozbudzały Wasze apetyty, to mamy informację, na którą zapewne czekacie. Wygląda na to, że przedwcześnie dowidzieliśmy się kiedy konsola trafi do sprzedaży.

Dokładna data premiery Xbox Series X przedwcześnie ujawniona

Dwa dni temu poznaliśmy szczegółowe informacje na temat możliwości Xbox Series X. Dziś do kontrataku przystąpiło Sony, prezentując specyfikację PlayStation 5. Uczciwie wypada jednak stwierdzić, że był to kontratak wyjątkowo mało efektowny, a na domiar złego już trzeba przykryć to niezwykle ważną informacją na temat Xbox Series X. Na oficjalnych stronach internetowych wybranych oddziałów marki Xbox pojawiły się zapisy, iż Xbox Series X zadebiutuje w tegoroczne Święto Dziękczynienia, czyli 26 listopada 2020 roku.

Xbox Series X

Microsoft oficjalnie utrzymuje wcześniejsze stanowisko

Nie trzeba było długo czekać na informacje od najważniejszych osób w obozie Xbox. Okazuje się, iż wspomniane zapisy nie są oficjalnym stanowiskiem producenta, ten cały czas posługuje się terminem Holiday 2020, co w tym przypadku oznacza tegoroczny okres świąteczny.

Często w takich sytuacjach sprawdza się jednak reguła, iż ktoś najzwyczajniej w świecie nieco się pośpieszył. Skąd bowiem pomysł, aby posłużyć się właśnie taką datą? Co więcej, wspomniane zapisy były widoczne na stronach kilku oddziałów Xbox (Australia, Indie, Wielka Brytania).

Co najważniejsze, nie zanosi się na opóźnienie premiery Xbox Series X

Święto Dziękczynienia to w Stanach Zjednoczonych początek okresu świątecznego, wciąż wszystko się zatem zgadza. Nawet gdyby ostatecznie konsola miała pojawić się kilka lub kilkanaście dni później i tak są to dobre informacje.

Wygląda bowiem na to, że wbrew niektórym sugestiom analityków nie dojdzie do opóźnienia premiery i przesunięcia jej na przyszły rok. Ostatnio sporo o tym mówiono, głównie z powodu koronawirusa i przestojów w chińskich fabrykach.

Źródło: xbox, @majornelson

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  saser
  7
  Jasne, pomyłka... Akurat tego dnia co zapowiedź PS5 ;-)
  • avatar
   Klops
   4
   Omyłkowo? To może do boxa coś wsadzą równie omyłkowo?
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Pomyłka? Moja żona miała na drugie Pomyłka.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     renderu X słupka już były. czekamy na rendery pudełka w które będzie to zapakowane ;)