Gry na konsole

Microsoft prezentuje niezwykle bogatą ofertę Games with Gold na lipiec

przeczytasz w 1 min.

Już na pierwszy rzut oka w czy rzuca się ich ilość i słusznie, ponieważ Games with Gold przechodzi właśnie ważną zmianę.

Games with Gold na lipiec

Microsoft już od dłuższego czasu zdaje się przykładać większą wagę do programu Games with Gold. Jeśli oferty z poprzednich miesięcy jeszcze was do tego nie przekonały to powinno zmienić się to tym razem.

Producent ujawnił bowiem tytuły, jakich abonenci programu spodziewać mogą się w lipcu. Już na pierwszy rzut oka uwagę zwraca ich ilość i słusznie, ponieważ Games with Gold przechodzi właśnie ważną zmianę.

Od przyszłego miesiąca oferta dla właścicieli Xbox One zostaje rozszerzona do dwóch tytułów premierowych miesięcznie. Jednocześnie zachowany zostanie dotychczasowy model dystrybucji gier i tytuły udostępnione w poprzednich miesiącach będą dalej przenoszone na następne.

Wśród nowości dla posiadaczy nowego Xboxa pojawi się Assassin's Creed: IV Black Flag oraz So Many Me. Powodów do narzekań nie powinni mieć także właściciele Xbox 360, którzy otrzymają możliwość sięgnięcia po Plants vs. Zombies oraz Gears of War 3.

Lipcowe nowości Games With Gold Xbox 360:

 • 1-15 lipca: Plants vs. Zombies
 • 16-31 lipca: Gears of War 3

Lipcowe nowości Games With Gold Xbox One:

 • 1-15 lipca: Assassin's Creed: IV Black Flag
 • 16-31 lipca: So Many Me

Dodajmy, iż pobrane w ramach programu Games with Gold gry zostaną na stałe przypisane do konta użytkownika, a więc można będzie bawić się przy nich w dowolnym momencie.

Czekamy na odpowiedź Sony i ofertę PlayStation Plus na lipiec.

Źródło: Microsoft, xbox

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Biorąc pod uwagę kompatybilność wsteczną z grami z Xbox 360 to realnie każdy dostaje nie 2 gry co miesiąc ale 4 gry. Bo tytuły takie jak Gears of War 3 będą jesienią działały na Xbox One tak samo jak dziś działają na Xbox 360

  Kupując Golda za 150zł za rok można będzie mieć około 48 gier rocznie dodane do kolekcji. Nawet jeżeli połowa z tego to będą gry Indie lub Arcade to i tak cześć z nich powinna być ok. A jak ktoś zaszaleje i kupi jeszcze za 70zł na rok całą kolekcję gier EA w ramach abonamentu EA ACCESS (Fifa 15, Titanfall, NFS, NHL itd.).

  W sumie za 220 zł rocznie można ograć tyle gier że normalnemu człowiekowi nie starczy na nie czasu. Bo biorąc same 4 gry miesięcznie z Golda to trzeba byłoby co tydzień przechodzić jedną grę. To potrafią tylko NO-LIFE
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   Z tego co widziałem to black flag na miesiąc, ale mogłem źle przeczytać i się mylę