• benchmark.pl
 • Gry
 • Middle-earth: Shadow of War to kontynuacja gry Śródziemie: Cień Mordoru - wyciek
Gry

Middle-earth: Shadow of War to kontynuacja gry Śródziemie: Cień Mordoru - wyciek

przeczytasz w 1 min.

Oficjalna zapowiedź gry Middle-earth: Shadow of War ma mieć miejsce w przyszłym tygodniu. Prawdopodobnie jednak Target zepsuł niespodziankę.

Wygląda na to, że szykuje się powrót do Śródziemia. Amerykański Target wstawił na swoją stronę kartę produktu Middle-earth: Shadow of War, który miałby być kontynuacją wydanego w 2014 roku Shadow of Mordor

Wprawdzie karta produktu już zniknęła, ale pozostawała na stronie całkiem długo. Dość długo, by w sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające pudełka i podstawowe informacje na temat drugiej części przygód Taliona, nad którymi ponownie czuwać miałaby ekipa Monolith Productions.

Middle-earth: Shadow of War – a więc najpewniej Śródziemie: Cień wojny – ma być bezpośrednią kontynuacją Cienia Mordoru, w której naszym zadaniem będzie pokonanie władcy ciemności we własnej osobie. Prawdopodobnie wykorzystamy w tym celu chętne do pomocy armie orków.

To już właściwie wszystko co (wydaje nam się, że) wiemy. Może jeszcze to, że gra ukazać miałaby się już 22 sierpnia na konsolach PlayStation 4Xbox One. Poniżej możecie też zobaczyć dwie okładki Shadow of War – edycji złotej i standardowej:

Middle-earth: Shadow of War okładki

Edycja złota zawierać ma przepustkę sezonową, która uprawni do pobrania czterech rozszerzeń DLC – dwóch fabularnych (które wprowadzą kolejne rozdziały historii, grywalną postać, misje poboczne itd.) oraz dwóch „nemezis” z nowymi plemionami orków, broniami i pancerzami.

Oficjalna zapowiedź najprawdopodobniej będzie miała miejsce 8 marca – ważne wydarzenie na ten dzień planuje bowiem WB Games. 

Źródło: PC Gamer, VG247

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  3
  Jedynka była nawet przyjemna (z wyjątkiem PS3 i X360), trochę może monotonna pod koniec. Do tego trzeba przyznać że jej premiera przeszła bardzo cicho. Nie licząc benchmarków na Ultra teksturach które swego czasu wymagały posiadania Tytana albo 980Ti dużo nie usłyszeliśmy o 1 części.

  Chciałem napisać że liczę na mniej DLC, ale z ostatniego paragrafu wyniki iż poczekam na wersje GOTY...
  • avatar
   SirMichael
   2
   1 była bardzo przyjemna, ale jednak nie wykorzystano jej potencjału bo mogłaby być jeszcze fajniejsza, więc z niecierpliwością czekam na 2. Ciekawe tylko ile sobie za nią krzykną.
   • avatar
    papuas
    1
    Dla mnie pierwsza część była grą roku. Nadal miło ją wspominam. Fakt, że nie wykorzystano pełnego potencjału tej gry, ale i tak grało mi się bardzo przyjemnie.
    • avatar
     Konto usunięte
     -3
     Szczerze to już rzygam tą oszczędnością w naszym narodzie...zawsze czytam poczekam aż stanieje albo poczekam na wersje goty itd itd,tak samo ma się to do innych aspektów funkcjonowania.Nidy nie można żyć pełnią życia bo jesteśmy biedni.Po ślubie odrazu wyjeżdzam z tego kraju co nie daje ludziom możliowści a każda nowa władza tylko kradnie dla siebie nie mam zamiaru żyć w biedzie za 3 tyś miesięcznie.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login