Samochody elektryczne

Jeśli śpiewasz tak słabo, że nie wpuszczają Cię na karaoke, to Tesla może mieć coś dla Ciebie

przeczytasz w 1 min.

TeslaMic. Tak, pod tą nazwą nie skrywa się nic tajemniczego. To po prostu mikrofon, który można wykorzystać do karaoke w Tesli. Szybko, wygodnie i bez narażania innych na Twoje (mniej lub bardziej udane) próby śpiewania. Jest tylko jedno “ale”...

TeslaMic to mikrofon do Tesli, który tworzy w aucie system karaoke

Nowa aktualizacja Tesli wprowadza oprogramowanie powstałe w ramach współpracy z Leishi KTV. Dzięki niemu kierowca i pasażerowie mogą włączyć wybrany utwór w wersji instrumentalnej z wyświetlającymi się na ekranie słowami do zaśpiewania. Karaoke - jednym słowem.

To jednak nie wszystko. Poza oprogramowaniem, Tesla zdecydowała się zaprezentować nowe urządzenie - TeslaMic. To nic innego, jak mikrofon (który jest sprzedawany wyłącznie w zestawie 2 sztuk) i jest elementem systemu karaoke w samochodzie.

Podłączenie mikrofonu do samochodu nie będzie skomplikowane - raz sparowany komplet można schować w schowku i użyć natychmiast, kiedy tylko najdzie Cię ochota na zaśpiewanie.

Jest jednak jedno “ale”. Dostępność mikrofonów

Na tem moment kierowcy z Europy (a nawet Stanów Zjednoczonych) mogą pomarzyć o mikrofonach Tesli do karaoke.

Urządzenia są na ten moment sprzedawane wyłącznie w Chinach (a strona do składania zamówień od jakiegoś czasu nie działa) w cenie 1199 juanów (ok. 800 zł).

Nic straconego jednak - Tesla jakiś czas temu ubiegała się o rejestrację nowego znaku towarowego przeznaczonego do sprzedaży produktów audio, a zatem wkrótce TeslaMic może trafić na inne rynki.

Cieszycie się i czekacie, aż mikrofony Tesli wraz z całym oprogramowaniem będą dostępne w Polsce? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: electrek.co

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  EgzoPro
  6
  Czego to producenci elektryków nie wymyślą aby umilić długi czas spędzany na stacjach ładowania :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   wiedziałem że to co produkuje tesla to nie jest samochód :)