Laptopy

Mininotebooki MSI pojawią się z poślizgiem

przeczytasz w 0 min.

Choć premiera rynkowa minilaptopów MSI Wind została zaplanowana z większym wyprzedzeniem, to okazuje się, że są problemy z zagwarantowaniem odpowiednio dużej ilości urządzeń jaka pojawi się w pierwszej dostawie na sklepowych półkach. Może okazać się, że komputerów trafi na tyle mało, że trzeba będzie nielada szczęścia aby stać się właścicielem nowego Winda. Może już warto ustawiać się w kolejkach? ;>

MSI narobił sporo szumu wokół miniaturowego komputera jeszcze przed niedawno zakończonymi targami Computex, dając poważne ostrzeżenie Asusowi, że nie tylko Eee PC 1000 będzie liczył się w tym sezonie. Zarówno Asus jak i MSI proponują komputer z 10 calowym ekranem. Dlaczego w takim razie MSI Wind może pojawić się z problemami?

Przyczyny są dwie. Pierwsza, to problemy z dostawą 10-calowych paneli LCD. Druga wiąże się z brakiem odpowiednio dużej ilości akumulatorów dostarczanych przed poddostawców. Co ciekawe, pierwsze MSI Wind jakie pojawią się sklepach mogą mieć 3-komorową baterię, a nie jak planowano wersję sześciokomorową. Niepewna sytuacja jaka wiąże się z akumulatorami spowodowana jest ostatnią zawieruchą jaka przetoczyła się w jedej z największych fabryk na dalekich wschodzie. Przypomnijmy, że chodzi tu poważny pożar jaki wybuchł niedawno w jednej z fabryk.

MSI Wind na pewno się pojawi jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość gdy okaże się, że spóźniliśmy się na pierwszą dostawę miniaturowych laptopów.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!