Myszki

Mionix Castor i inteligentna mysz, czyli Mionix Naos QG na Gamescom 2015

przeczytasz w 1 min.

Podczas tegorocznego Gamescom Mionix zaprezentuje inteligentną mysz Naos QG z innowacyjnymi czujnikami oraz zaawansowany model Castor.

Mionix

Wśród wystawców podczas tegorocznego Gamescom nie zabraknie szwedzkiej firmy Mionix, która pokaże dwie nowe myszki w swoim portfolio. Będzie to zaawansowana myszka Castor oraz model z innowacyjnymi czujnikami Naos QG.

Podczas trwających od 5 do 9 sierpnia bieżącego roku targów, swoją premierę będą miały dwie myszki szwedzkiego producenta. Mionix Castor to ergonomiczne urządzenie charakteryzujące się czułością sięgającą 10 000 dpi oraz zwartą konstrukcją. Myszka zapowiada się obiecująco, ale to nie ona będzie gwiazdą firmy Mionix podczas niemieckich targów.

Naog_QG

Wszyscy zainteresowani nowymi technologiami i ich użytecznością w grach, czekają zapewne na premierę myszki Naos QG. Jest to urządzenie wyposażone w nowatorskie czujniki skórno-galwaniczne oraz czujnik potraficy monitorować rytm serca i niezwykle zaawansowane oprogramowanie, które będzie informować gracza o poziomie emocji wywoływanych podczas gry.

Wszystkich zainteresowanych produktami Mionix, szwedzka firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska B-010a w hali 2.2, w dniach od 6 do 9 sierpnia 2015.

Źródło: Entrymedia

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  9
  Zbędny bajer :d
  • avatar
   jawbone
   6
   [...]czujnik potraficy monitorować rytm serca i niezwykle zaawansowane oprogramowanie, które będzie informować gracza o poziomie emocji wywoływanych podczas gry.[...]
   To już gracze sami nie są w stanie ocenić jakie emocje odczuwają podczas grania i potrzebne są do tego specjalne czujniki? O_o jednym słowem myszka nam powie czy dłoń poci nam się bardziej czy mniej... Dobre dla kogoś kto jest pozbawiony zakończeń nerwowych w spodnich warstwach skóry dłoni. ;)