Gry

Modern Warfare 2 traci część tytułu

Maciej Piotrowski | Redaktor serwisu benchmark.pl
8 komentarzy Dyskutuj z nami

Wczoraj informowaliśmy Was o nowym zwiastunie filmowym jednej z najbardziej oczekiwanych gier FPS tego roku – Call of Duty: Modern Warfare 2. Wywołał on mieszane uczucia graczy, którzy w związku z ujawnieniem daty premiery tejże produkcji oczekiwali faktycznego pokazu gry, a nie klimatycznego teaser’a. 

Tymczasem, jak informuje serwis VG247  firma Activision wraz z Infinity Ward zgotowała fanom serii Call of Duty jeszcze jedną, nieco dziwną niespodziankę. Oto bowiem okazało się wczoraj, że opisywana produkcja traci część tytułu i od teraz nie nazywa się już Call of Duty: Modern Warfare 2, a jedynie Modern Warfare 2. Wiadomość ta została oficjalnie potwierdzona w komunikacie prasowym Activision.

Trzeba przyznać, że taka decyzja  jest niezwykle odważna, gdyż jak do tej pory to sama nazwa Call of Duty przyciągała graczy. Teraz zaś jesteśmy świadkami powstania całkowicie nowej marki.

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  I tak wszyscy zainteresowani wiedzą, że jest to Call of Duty.
 • avatar
  szawel
  Pewnie robią innego CoDa i nie chcieli żeby wychodziły jeden po drugim zbyt szybko. Tak mi się przynajmniej wydaje.
 • avatar
  Konto usunięte
  I dobrze, bo te tytuły coraz dłuższe się robią. Jeszcze troche i by było Call of Duty: Modern Warfare: Covert Ops: Special Task Group Alpha 3.
 • avatar
  PuszekOkruszek
  W sumie dla mnie może to się nazywać i mario. Dobry tytuł i tak szybko rozejdzie się po ludziach, więc to raczej nie będzie wielkim problemem :)
 • avatar
  Tokeen
  Tak żałośnie się mówiło COD4 - 2 xD
 • avatar
  Konto usunięte
  bez sensu, powinno zostac Call of Duty ;P
 • avatar
  evilcozord
  Bez sensu to jest to, że jak coś się nazywa drugą częścią to musi mieć i pierwszą i myślę że powinno zostać call of duty: modern warfare 2... a jak juz się czepiam to cod4 to nie modern warfare... cod 4 nigdy nie powstal bo tak jak cod 5 tez nie powstal tylko powstal cod: world at war, który moim zdaniem powinien być 4-tą częścią serii... pewnie bedą teraz wię w to bawić world at war 2, 3, 4... tak samo bedzie z modern warfare...
 • avatar
  Dekard
  Podobał mi się pierwszy Modern Warfare, ale to co teraz robią przypomina mi jakieś szukanie po omacku pomysłu jak to sprzedać - do czego zresztą pasuje zaprezentowany teaser ;)
  Pewnie już coś zrobili, wiedzą że nie wypadło za dobrze i trzeba do tego wymyślić jakąś koncepcje marketingową.
  Jak to jest, że dobre gry nie potrzebują marketingu, reklamy. Gdy gra jest naprawdę świetna, najlepszą reklamą jest marketing szeptany i dobre recenzje.