Smartfony

Moto G (3rd gen) otrzymuje Androida 6.0

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
17 komentarzy Dyskutuj z nami

Android 6.0 trafił na najnowszy model z serii Moto G. Na tym jednak nie koniec.

Moto G (3rd gen)

Ujawnione kilka tygodni temu przez firmę Motorola plany związane z aktualizacją smartfonów do Androida 6.0 wyglądały bardzo obiecująco. Powoli zaczynają być one realizowane, o czym przekonają się także właściciele modeli z serii Moto G.

Nowa wersja systemu trafiła już bowiem na Moto G 3 gen. Aktualizacja rozpowszechniana w trybie OTA waży 445.5 MB i prócz samego Androida 6.0 przynosi także sporo poprawek związanych z bezpieczeństwem, które przygotowane zostały przez Google w zeszłym miesiącu.

Moto G (3rd gen) aktualizacja

Najważniejsze, że na tym nie koniec. Androida 6.0 trafi bowiem także na dwa starsze modele z tej serii, a mianowicie Moto G (2014) i Moto G LTE (2014). W tych przypadkach trzeba jednak uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości.

Źródło: pocket-lint, fonearena

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Bardzo dobry smartfon!
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  a kiedy x play?
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  jak to w andkach, aktualizacja dla tego modelu też bardzo szybko będzie porzucona. góra jeszcze jedna aktualizacja systemu, i może ze dwie (góra) aktualizacje zabezpieczeń do bieżącej wersji. i na tym będzie koniec. w androidzie aktualizacje to koszmar.
 • avatar
  kombajn
  Nie mogli byście pisać po ludzku - Moto G (2014) i Moto G LTE (2014) oznacza druga generacje Moto G, tak?
  -3
 • avatar
  carbo888
  Y6, P8 czy Moto G 2015?
 • avatar
  Konto usunięte
  a moje Moto 3 jeszcze nie dostało...
 • avatar
  Koriolan
  Na pewno każdy smartfon trzeba aktualizowac do absolutnie najnowszej wersji?
  Na dotychczasowej przestaje działać?
  Ja osobiście mam kiepskie doświadczenie z pierwszymi wersjami duzych aktualizacji - czy to z 2.3 na 4, czy z 4 na 5. za każdym razem te pierwsze wersje są takie sobie, dopiero po kolejnej poprawce działają jak trzeba
 • avatar
  CZARNYEU
  Aktualizacja została zapowiedziana kilka dni temu ale ma się pojawić w ciągu 2 tygodni, wiec piszcie proszę precyzyjnie.
 • avatar
  Konto usunięte
  Po aktualizacji do Androida 6 moje moto G 3gen wyraźnie zwolniło. Podstawowe aplikacje typu android, snapchat, facebook strasznie zamulają, długo się uruchamiają. Lagi zdarzają się nawet przy wybudzaniu/odblokowywaniu telefonu. Czy ktoś z was ma podobną sytuację?