Smartfony

Moto X+1 doczeka się nowej wersji gadżetu Skip

przeczytasz w 1 min.

Skip czeka spore odświeżenie i jego funkcjonalność może dzięki temu znacząco wzrosnąć.

Moto X+1 smartfon Skip

Coraz bliżej do premiery smartfona Moto X+1. Nowy flagowiec Motoroli zapowiada się bardzo interesująco i tak naprawdę wiemy już o nim bardzo dużo. Najnowsze doniesienia koncentrują się jednak nie na samym smartfonie, ale gadżecie, który ma być mu dedykowany.

Będzie nim Motorola Skip, a więc coś, co znane jest już niektórym właścicielom modelu Moto X. Przypomnijmy, iż jest to niewielki klips, który przyczepić można np. do paska, a ten wykorzystując łączność NFC umożliwia szybkie odblokowanie smarfona bez konieczności dotykania ekranu przez użytkownika. Czy zatem warto w ogóle wspominać o czymś, co nie jest już nowością?

Jak najbardziej tak, ponieważ wygląda na to, że Skip doczeka się sporego odświeżenia i jego funkcjonalność może znacząco wzrosnąć. Na podstawie informacji jakimi na tę chwilę dysponujemy stwierdzić można, że jedną z nowych umiejętności gadżetu będzie możliwość zlokalizowania smartfona. Po dwukrotnym naciśnięciu przycisku zasilania w Skip smartfon zacznie dzwonić. Funkcja ta działać ma również w odwrotną stronę, a więc można będzie odszukać Skip, gdyby ten ewentualnie gdzieś się zapodział.

Moto X+1 Skip funkcje

Wszystkie możliwości odświeżonego Skip zaprezentowane zostaną najprawdopodobniej 4 września. Tego dnia odbędzie się też premiera samego smartfona.

Źródło: theverge

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  6
  co mi po odblokowaniu tym gadzetem telefonu skoro i tak muszę go wyjąć?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   rzecz byłaby użyteczna, gdyby takich skipów dało się skonfigurować wiele, i je w smartfonie ponazywać. i przyczepić do kluczy, i innych rzeczy które się gubią. a smartfon niech trzeszczy "tej rzeczy zapomniałeś". teraz takie coś jest dostępne do ipadów z aplikacją, ale łączy się przez BT, i są sporych rozmiarów.