Gry komputerowe

Możesz już zagrać w Cyberpunk 2077 z widokiem TPP, ale dobrze to przemyśl

przeczytasz w 1 min.

Jak zapewne wiecie, Cyberpunk 2077 oferuje zabawę z perspektywy kamery FPP. Posiadacze gry w wersji PC mogą już zmienić ją na kamerę TPP. Jest jednak pewne ale.

Mod do Cyberpunk 2077 z widokiem TPP już dostępny

Już przed premierą Cyberpunk 2077 zastanawiano się, jak gra wyglądałaby z perspektywy TPP, czyli trzecioosobowej. Były i nadal są opinie, iż to ciekawsze rozwiązanie niż zastosowane przez twórców. Nikt nie miał też wątpliwości, że modyfikacja przygotowana pod kątem właśnie tak uważających graczy prędzej czy później zostanie udostępniona.

Stosowne wzmianki o wysiłkach moderów już się pojawiały, ale żaden z pasjonatów nie był gotowy podzielić się efektami swojej pracy z szerszym gronem. Teraz się to zmieniło. Jelle Bakker (MaximiliumM) udostępnił na platformie nexusmods modyfikację JB - TPP MOD WIP third person. Na poniższym materiale możecie nie tylko zobaczyć, jak Cyberpunk 2077 z widokiem TPP wypada w praktyce, ale też zapoznać się z dokładną instrukcją odnośnie instalacji.

Modyfikacja jest daleka od ideału

Biorąc pod uwagę krótki okres prac, całość wypada nieźle. Z drugiej strony nie da się nie zauważyć, że modyfikacja wymaga dalszych udoskonaleń, przede wszystkim w zakresie animacji. Im szybsze ruchy postaci, tym gorzej wyglądają. Warto o tym pamiętać przed ewentualną instalacją, aby nie spotkać się z rozczarowaniem. Dalsze prace powinny wprowadzić zauważalne ulepszenia.

Zapewne to zresztą nie jedyna tego typu modyfikacja. Cyberpunk 2077 ma duży potencjał pod tym kątem. Już pojawiło się sporo modów, zarówno tak poważnych jak omawiany powyżej, ale też ciekawostek w stylu DOOM Reshade.

Cyberpunk 2077 z widokiem FPP, na jaki postawili twórcy jest Waszym zdaniem odpowiedni? Czy zaliczacie się do tych, którym zabrakło tu opcji TPP?

Źródło: nexusmods, Slothability

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Mario2k
  11
  Niech się CDPR weźmie do roboty
  • avatar
   EXT_1
   10
   Fajnie, że jest TPP. Teraz będzie można obserwować nowe glicze, których do tej pory nie dało się dostrzec. XD
   • avatar
    Konto usunięte
    4
    Zagram po czasie ale bez narzekania :)
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     Liczę na to że zespół fixujący grę nie będzie zbyt szybko odchudzany.
     • avatar
      theng
      1
      A można się bardziej rozczarować?
      • avatar
       ophiuchus
       0
       Jestem zwolennikiem TPP choć ostatnią grą w jaką grałem był Wiesiek 2 :)
       • avatar
        Altru
        0
        Czy wy w ogóle jesteście świadomi, że jedyne co ten moder zrobił to oddalił kamerę, modele poruszania się do 1 osoby i 3 są zupełnie inne a ta gra nigdy nie miała być w 3 osobie. To świetnie pokazuje jak można manipulować opinią publiczną gościł zrobił źle działającego moda ale hejt na CDPR bo wygląda to źle i będzie dopóki któryś z lepszych moderów nie zaimplementuje nowego modelu poruszania się w 3 osobie. Pierwszy mod do Dying Light w 3 osobie również powodował problemy to samo w mirrors edge macie tu nawet film, bez implementacji nowego modelu poruszania się każda gra, która była tworzona z myślą o 1 osobie będzie wyglądać podobnie, albo przykładanie celownika na środek ekranu w grach fps i można tak wymieniać bez końca.

        https://www.youtube.com/watch?v=t3VnWYt9flM
        • avatar
         eaka.bigwolfl
         -1
         Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię........

         workreviews10.com
         • avatar
          Paciorkowiec
          -2
          Fajnie, z modami można pograć. W końcu warto zakupić - warto też wspierać polską gospodarkę i rozważyć nabycie gierki w wersji pudełkowej :) tyle i aż tyle.
          • avatar
           Paciorkowiec
           -2
           Fajnie, z modami można pograć. W końcu warto zakupić - warto też wspierać polską gospodarkę i rozważyć nabycie gierki w wersji pudełkowej :) tyle i aż tyle.
           • avatar
            Dariosex
            -2
            Najgorsza gra swiata! Ci co ja robili powinni byc publicznie biczowani i sola posypywani a potem zapier....c na galerze do konca swojego marnego zywota!
            • avatar
             rabisahmd11t
             -8
             Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię.....

             workreviews10.com