Płyty główne

ASRock, ASUS i MSI zwracają pieniądze za zakup płyty i procesora [AKT.]

z dnia
Paweł Maziarz | Redaktor serwisu benchmark.pl
28 komentarzy Dyskutuj z nami

Promocją zostały objęte procesory Intela do podkręcania i płyty z chipsetami Intel H97, Z97 i X99.

MSI Cashback promocja

Właśnie wystartowała kolejna edycja akcji MSI Cashback, gdzie przy zakupie płyty głównej MSI i procesora Intel można otrzymać zwrot pieniędzy – w przypadku najwydajniejszych modeli jest to nawet 370 złotych.

Promocją zostały objęte płyty główne z chipsetami Intel H97, Z97 i X99, a także najnowsze procesory Intela do podkręcania – Core i5-4690K, Core i7-4790K, Core i7-5820K, Core i7-5930K i Core i7-5960X. Ważne jednak, aby obydwie części znalazły się na tym samym paragonie.

Przykładowo, kupując płytę procesor Intel Core i5-4690K i płytę MSI Z97 Gaming 5 otrzymamy 125 złotych zwrotu, natomiast decydując się wydajniejszą konfigurację z procesorem Core i7-5820K i płytą MSI X99S SLI PLUS dostaniemy 220 złotych zwrotu. Pełną listę konfiguracji znajdziecie na tej stronie.

Promocja trwa od 18 maja 2015 roku do 26 czerwca 2015 roku, a wniosek o zwrot pieniędzy trzeba złożyć 30 – 60 dni od dnia zakupu na stronie organizatora (będzie to więc możliwe dopiero 18 czerwca). Pełny regulamin akcji znajdziecie na tej stronie.

 

Aktualizacja 21.05.2015 18:35

Jak się okazuje, podobną promocję przygotowały firmy ASRockASUS - w ich przypadku akcja obejmuje jednak tylko płyty główne z chipsetami Intel Z97 i X99. Jeżeli chodzi o procesory, warunki się nie zmieniły i nadal są to modele Intel Core i5-4690K, Core i7-4790K, Core i7-5820K, Core i7-5930K i Core i7-5960X.

W przypadku firmy ASRock możemy liczyć na zwrot 110 - 405 złotych, natomiast za zestaw z płytą firmy ASUS możemy otrzymać już 160 - 440 złotych. Pełną listę konfiguracji i kwotę zwrotu znajdziecie na tej stronie.

Tak jak w przypadku promocji z płytami MSI, nie ma znaczenia w jakim sklepie procesor i płyta główna zostaną zakupione, ale warunkiem koniecznym jest to, by widniały one na jednym paragonie. Pieniądze przelewane będą na wskazane przez zgłaszającego konto bankowe.

Źródło: ASRock, ASUS, MSI, CashBack

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stalkerpl
  370 dostaniesz jak kupisz najdroższy zestaw, jakby było by mnie na to stać to bym sobie głowy byle jaka promocja nie zawracał
 • avatar
  Im2Crazy4U
  Bez bezsensie sen jest jedynym awansem
 • avatar
  TheDarkStarGTX
  Moim zdaniem kupywanie 5 tej generacji procków i7 i i5 jest nieopłacalne względem wydajności, także ta promocja dużo nie wniosła. Lepiej kupić coś z serii 4000.
 • avatar
  mutissj
  Dobra promocja!

  ______________________________________


  MSI + i5-4690K od 100 zł do 145 zł

  MSI + i7-4790K od 140 zł do 185 zł

  MSI + i7-5820K 220 zł

  MSI + i7-5930K 295 zł

  MSI + 7-5960X 370 zł


  ______________________________________
 • avatar
  Konto usunięte
  Ale na stronie jest napisane ze musisz kupic PLYTE I KARTE.. a nie CPU....

  "Aby kwalifikować się do promocji należy zakupić oba produkty objęte promocja razem; Płytę główna w raz z Kart ą Graficzka VGA."
  -1
 • avatar
  pandrzej
  Chyba jeszcze nie działa ta promocja, na stronie promocji przy próbie rejestracji wyświetla się:

  Wniosek online jest tymczasowo niedostępny, proszę powrócić do naszej strony nie wcześniej niż 30 dni po dacie zakupu lecz nie później niż 60 dni od dnia zakupu.
  -1
 • avatar
  Rutek194
  Dla pewności zapytam. Jeżeli kupię 18 czerwca ten zestaw, to będę mógł się ubiegać o zwrot dopiero 18 lipca. Czy dalej jestem objęty promocją? W sensie liczy się aby zakup był w czasie trwania promocji, a nie zwrot?
 • avatar
  Arqon
  Ktoś może się orientuje jak jest z tym jeśli kupuję towar dla siebie, ale na fakturę? Czy wciąż obowiązuje promocja?
 • avatar
  MarTum
  Korzystajcie. Teraz przy zwalonym dolarze i zawyżonych cenach jest słabiej ale w listopadzie jak korzystałem z tej promocji to wyszedłem na "zero" a moc kompa w górę.


  Kupiłem na promocji 4690K + Z97 GAMING 3
  MSI Z87 G43 + I5 4570 sprzedałem.
  Sprzedałem pakiet gier / programów dodawanych do procesora + złapałem zwrot kasy od MSI i idealnie na zero mi to wyszło.
  Nic nie dopłaciłem do interesu ale brałem w listopadzie jakoś przed podwyżkami.
 • avatar
  tant0s
  Ehh... to się nazywa wyczucie czasu, a bardziej jego brak. Kupiłem dwa tygodnie temu procka i płytę msi, które kwalifikują się do tej promocji =(
 • avatar
  CrisPL
  A da się połączyć tą promocje z otrzymaniem 5 gier w zestawie z samym procesorem?
 • avatar
  BOLOYOO
  I pomyśleć, że kilka dni przed tą promocją kolega kupił Gaming 3, bo na Gaming 5 zabrakło już funduszy. Teraz kupiłby lepszą płytę i jeszcze na tym oszczędził...
 • avatar
  marqss
  Ale po co kupować te płyty i procesory jak za miesiąc będą nowe "lepszejsze"? Żeby pomóc w wyprzedaży poprzedniej generacji?
 • avatar
  Konto usunięte
  Co przykladowo kupujac?!
 • avatar
  Hakuren
  Trzeba być nieźle szurniętym aby brać w tym udział. Z pozoru wszystko pięknie wygląda. Przeczytałem regulamin i dostajesz kasę, od której należy odprowadzić podatek. Więc nie dość, że płacisz 23% VAT-u, producent też płaci podatek po swojej stronie, ale jako, że użytkownik jest końcowym beneficjentem też musi (zgodnie z przepisami) odprowadzić podatek. Jeszcze najśmieszniejsze będzie to jeśli będzie trzeba standard dochodowy i dodatkowy "od wzbogacenia", bo z technicznego punktu widzenia podpada to w obie kategorie. Czyli na końcu po opodatkowaniu zostaną jakieś drobne, które w ogóle nie warte zachodu były. A kto korzysta na tym? Oczywiście nasi bandyccy kleptokraci (nieważna opcja).

  Nie dzięki, kupuję za granicą.
 • avatar
  Klawiszowiec
  Jeżeli miał bym już zmieniać płyte główną to pewnie zdecydował bym się na tą która oferuje największy zwrot. Przy z97 asusa to wychodzi płyta główna gratis więc płacimy tylko za procesro- całkiem nieźle.
 • avatar
  nemoo12
  Asus lepiej się zaangażował w cashbacka i oferuje lepsze zwroty , można odzyskać nawet do 440 zł za zakup płyty głównej i procesora intela :) .
 • avatar
  Rabin
  Ciekawy pomysł z tą promocją :)
  Ale było by jeszcze lepiej jakby oferta procesorków była szersza ... np kilka i3 mile widziane ;)
 • avatar
  nilhus
  czyli nie za bardzo im schodzą drogie płyty główne i dlatego jest ta akcja :)
 • avatar
  Moris299
  Oho kupiłem 4690k i Z97-G43 i niestety ta płyta się nie kwalifikuje :(
  Gdybym wiedział, że będzie ta promocja to bym dopłacił i wziął MoBo Z97 Gaming i bym wyszedł lepiej bo ze zwrotem było by taniej i miałbym lepszą płytę :/ Ale chociaż gry od intela dostałem :]