Myszki

Mysz Gigabyte ECO600 - rok na dwóch paluszkach

przeczytasz w 1 min.

Nowy produkt Gigabyte oznaczony symbolem ECO600 w pełni zasługuje na tę nazwę. Mysz jest w stanie działać na jednym zestawie baterii typu AA przez okrągły rok.

Mysz wyposażono w laserowy czujnik, który raportuje pozycję 125 razy na sekundę. Nie jest to więc z pewnościa produkt dla graczy. Rozdzielczość sensora można regulować za pomocą przycisków umieszczonych poniżej kółka do przewijania - dostępne sa ustawienia 800, 1200 i 1600 dpi sygnalizowane przez świecące się diody.

Warto przeczytać:
Gigabyte M8600 - mysz dla graczy

Najciekawszą cechą ECO600 wydaje się być czas pracy na pojedynczym zestawie baterii AA. Wynosi on według producenta aż 12 miesięcy. Tę informację należy jednak potraktować z ostrożnością, gdyż wszystko zależy od warunków eksploatacji. Na pewno osoby korzystające z akumulatorków powinny wykorzystać te o długiej żywotności (na przykład Eneloop) bo w przeciwnym razie korzyść z długiego czasu pracy zostanie zniweczona.Mysz została wyposażona w nadajnik typu nano ze złączem USB, który można transportować schowany w podstawie. Wymiary ECO600 to 125 x 78 x 42 mm a waga bez baterii wynosi 106 gramów.
 

Dwa boczne przyciski można zaprogramować
 

 Źródło: Gigabyte

Polecamy artykuły:  
Najlepsze karty graficzne – kwiecień 2011
AMD Radeon 6790 - lepszy niż GeForce GTX 550 Ti
Samsung Galaxy Ace - prawdziwy as w klasie średniej?

 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  0
  Czekamy za testem, wynik za teoretycznie 365 dni ale osobiście sądzę że będzie dużo szybciej...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Cena , cena , cena .....
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    nie rozumiem ludzi narzekających na cenę.... jest tka a nie inna stać cię kupujesz nie to nie i tyle w temacie... najlepiej jeżeli sam zarabiasz na siebie i masz wszystko poukładane w życiu a nie, że kombinujesz ze starymi żeby zafundowali... Bardziej dbasz o to na co zapracujesz sam...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mam Logitech M705 Marathon od jakichś 4 miesięcy. Cały czas jest tam jedna para duracell'ów, a SetPoint pokazuje, że jeszcze 955 dni da rade na nich popracować :) Trochę kosztowała, ale za co najmniej dwa lata spokoju z bateriami było warto. Także rok pracy na paluszkach wrażenia na mnie nie robi ;)
     • avatar
      Dwd89
      0
      jeśli chcesz tanią mysz kup sobie za 80 zl jakiegoś gryzonia na kablu i nie marudź. Jeśli chcesz coś co się może czyms na rynku wyrożnić z tłumu to za to zapłać.


      Jeśli chcesz mieć coś tanio i dobrze. To najpierw kupujesz tanie, a potem dobre. Nauczcie się tego. Jeśli ktoś robi coś dobrze to powinien za to dostać dobre pieniądze. ja osobiście uważam np. że najlepiej jest kupić sobie ładowarkę do baterii np seria BC-900 i do tego kilka akumulatorków AAA i AA i mam święty spokoj.