Akcesoria

Na luzie: futurystyczny zegar wyświetla kody QR

przeczytasz w 1 min.

Technologia zastępuje człowieka w wielu codziennych czynnościach. To, co jeszcze dwadzieścia lat temu było uciążliwym zajęciem, dziś ogranicza się do wciśnięcia przycisku. Czas, żeby to nie roboty przystosowywać do naszego świata, ale nasz świat do robotów.

Prezentowany zegar to dość ciekawy gadżet. Poza standardowo wyświetlaną godziną, ma duży, czytelny kod QR. Dzięki temu jest możliwy do odczytania przez nowoczesne telefony.

Wynalazki takie, jak ten mogą być traktowane jak zapowiedź pewnego nowego, futurystycznego świata. Świata, który będzie obserwowany również przez sztuczne, elektroniczne oczy. Oczywiście, jest to też po prostu elegancko wyglądający bajer dla miłośników nowoczesnych technologii. 

Zegar z kodem QR
 

Więcej nowatorskich urządzeń:

Źródło: Berg

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Zegar z wyświetlaczem kodu QR, może być, ale istnieje też funkcja OCR, która również, może być wykorzystana zamiast QR...
  • avatar
   wildthink
   0
   Na razie ciekawy i dizajnerski gadżet, ale może kiedyś, przyda się do czegoś.
   • avatar
    m4rcin
    0
    Ja bym pozostał przy samym QR ;)
    • avatar
     maker
     0
     Najlepij wszystko tymi kodami QR oblepic. Tak by czlowiek nie musial juz w ogole nic robic nazwet myslec tylko chodzic ze swoim smartphonem. Wtedy nazwa SmartPhone nabralaby wlasciwego znaczenia... Rozumiem wszystko ale to juz jest lekka przesada :>