Konkursy

Nagrody dla głosujących na Produkt Roku 2015 rozdane

Mateusz Sołtysiak | Redaktor serwisu benchmark.pl
41 komentarzy Dyskutuj z nami

Do wygrania 10 kart podarunkowych o wartości 100 zł i 10 kart o wartości 50 zł w głosowaniu na Produkt Roku 2015

Nagrody w głosowaniu na Produkt Roku 2015

Plebiscyt na Produktu roku 2015 został rozstrzygnięty. Pełne wyniki plebiscytu znajdziecie tutaj: TOP 35 w 2015

Wśród czytelników, którzy zagłosowali na co najmniej 20 produktów wybraliśmy osoby, które otrzymują:

Karty podarunkowe o wartości 100 zł ufundowane przez firmę Komputronik. Informacje na temat sposobu realizacji karty znajdziecie na stronie www.komputronik.pl/karty_podarunkowe.Karty podarunkowe Komputronik o wartości 100 zł

Kartę upominkowe Google Play o wartości 50 zł

Serdecznie gratulujemy, skontaktujemy się drogą mailową.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z nową strona użytkownika. Teraz w prosty sposób można przejrzeć ostatnie komentarze, strona jest też spójna wizualnie z resztą serwisu.

Komentarze

41
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gofish
  Byłbym w niebo wzięty gdyby do NAGRODY dołączona była fotka z autografami redakcji benchmark'a i oczywiście Martyny na pierwszym planie ;-)
  3
 • avatar
  combo24
  Ja także zapytam jak długo czeka się na maila? bo jak do tej pory nic nie dostałem;/
  3
 • avatar
  combo24
  ooo i nawet mi się udało :D fajnie :D
  2
 • avatar
  07013391
  Nie wiadomo, jakie było kryterium przyznawania nagród (o filtrowaniu "nieuczciwych" zgłoszeń nie wspomnę). lecz mimo wszystko, gratuluję Zwcięzcom. Tylko mądrze "wydajcie" (bony) i bawcie się grzecznie :)
  Swoją drogą, po co były ujawniane wyniki głosowania, przed jego końcem? Wiadomo przecież, że wiele osób, zamiast podawać swoje typy, zagłosuje na te, które praktycznie na pewno wygrają głosowanie, gdyż będzie zakładać, że zwyciężą osoby, które wytypowały "najtrafniej",

  Jeśli chodzi o nową stronę profilu, to według mnie - zmiana na gorsze. Przedtem, wszystkie informacje, były zgrabnie przedstawione i posortowane, a teraz - są "rozstrzelone", bo nawet na stronę profilową wpletliście reklamy...
  A gdzie się podział spis konkursów, w których się brało udział? Czy planujecie jego dodanie? Dzięki niemu, można było, bardzo szybko przejść, do danego konkursu, zamiast przetrząsać cały portal, w poszukiwaniu jego strony (często ich nie było w dziale "Konkursy"). Czasem, był on (spis konkursów w profilu) przydatny do sprawdzenia, czy wzięcie udziału w danym konkursie "zaskoczyło"(czy zostało zarejestrowane), bo zdarzało się, że nie zawsze.
  Pełne teksty komentarzy - fajnie, tylko co po nich, skoro są wyrwane z kontekstu? Mógłby być jakiś przycisk, który chowa lub odsłania treści komentarzy.
  Podsumowując: nowa strona, ma tylko jedno zadanie: dać portalowi większy zysk z reklam i pogorszyć funkcjonalność (no chyba, że są planowane jakieś jej unowocześnienia). Zdecydowanie wolę, starą wersję strony, z wprowadzoną możliwością rozwijania komentarzy.
  Tyle ode mnie.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Smutne że aż 500 wpisów było nie uczciwych.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Zagłosowałem już raz, przy każdej z kategorii ukazał mi się napis "zagłosowany" na zielonym tle.
  Potwierdziłem, że nie jestem robotem i kliknąłem "zapisz mój wybór", po czym dostałem potwierdzenie zarówno na stronie internetowej jak i na adres e-mail.

  Teraz, gdy wchodzę ponownie do strony głosowania - nie mam zaznaczonych żadnych wyborów, wszystko jest tak jak przed moim głosowaniem.

  To błąd, czy tak ma być?
  1
 • avatar
  Wolfspain
  Miło coś wygrać :) Pytanie jeszcze jest tylko takie - w jakim czasie można spodziewać się maila?

  W sumie to już moja 3cia wygrana na Benchmark'u. Ale niestety z jednej z nich nie doczekałem się kontaktu (jakieś 2-3 lata temu). Stąd pytanie.
  1
 • avatar
  czacha994
  Też jeszcze nie otrzymałem maila z nagrodą :(
  1
 • avatar
  combo24
  czyli jest nas więcej a im się nie śpieszy :P
  1
 • avatar
  kropak
  Nooo pewnie to tak samo jak przy loterii paragonowej gdzie koleżanka byłej minister finansów wygrała opla insygnię :D to dopiero fart!
 • avatar
  prime27pl
  Oczywiście znowu wygrają nicki których w ogóle się nie widzi w rozmowach .
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  A wyniki pierwszej puli były podane?
 • avatar
  kokosnh
  "zagłosuj na 20 produktów i w sondzie poniżej wybierz odpowiedź z kartą podarunkową Komputronik." a nie "na przynajmniej 20 " ?
 • avatar
  Konto usunięte
  Ciekawe jak działa mechanizm do usuwania fałszywych głosów i kont :D Akurat jakiś czas temu wykasowali mi moje konto z benchmark.pl
 • avatar
  Realistico
  Na głównej błąd w tytule, zamiast "nagrody" jest "nagody" :)
 • avatar
  gofish
  YeS, yes, YES wreszcie się udało ufff. Jednak wytrwałość popłaca. Dzięki i GRATULACJE dla zwycięzców, POWODZENIA dla tych którym się tym razem nie udało trzymam kciuki na przyszłość.
 • avatar
  miedzianek
  Dostałem właśnie e-maila od redakcji-nawet nie wiedziałem, że wygrałem 12 lutego...Dziękuję:D druga moja wygrana tutaj, 100zł się przyda na sprzęt, dzięki!

  I nie mówcie, że jestem osobą z rodziny BM i nigdy nie komentowałem-na pewno mnie kojarzycie;)


  Swoją drogą-zmiana designu strony 'Mój profil' jest na minus, kiedyś była zakładka konkursy i można było przeglądać szybko i sprawnie;)