Gry

Najnowszy dodatek DLC do Prince of Persia nie dla PC

przeczytasz w 1 min.

Parę dni temu Ubisoft zapowiedział wydanie specjalnego dodatku (DLC)do najnowszej części gry Prince of PersiaEpilogue, bo taką nazwę nosi ów dodatek, opowiadać ma historię rozgrywającą się zaraz po zakończeniu wątku fabularnego opowiedzianego w podstawowej  wersji gry. Co więcej, ma on wprowadzić do gry dodatkową lokacje – Underground Palace, nowe moce dla Eliki i ataki dla Księcia, a także, co ostatnio staje się bardzo modne, zawierać ma zestaw, nowych „skin’ów” dla naszych postaci (pierwsze, prototypowe modele postaci Księcia i Eliki).

Wiadomo już, że opisywany dodatekzostanie udostępniony w sieciowych usługach konsol nowej generacji (Xbox 360 i Playstation 3) już 26 lutego. Nieznana jest jednak na razie ich cena.

W związku z faktem, iż nowy Prince of Persia ukazał się również na PC oczekiwano rychłego potwierdzenia, iż Epilogue trafi również i do posiadaczy edycji gry na tę platformę. Tymczasem dziś przedstawiciel Ubisoftu – Chris „UbiRazz” Easton opublikował na oficjalnym forum dotyczącym tej właśnie produkcji informacje, że z powodów biznesowych ów specjalny dodatek nie trafi na PC. Jak należało się spodziewać wiadomość ta spowodowała niemałą burzę na forum. I trudno się dziwić, bo coraz częściej twórcy zadają się zapominać o pecetowych graczach.


 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  a co wyobrażacie sobie jakby się sprzedawał mod (bo to raczej nie dodatek za mały na niego) na PC ? zresztą pewnie zaraz fani coś zmocują.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   ale ze omineli pc to jest denewujace, wogole denerwuje faworyzacja konsolowcow