Kontrolery do gier

Namiastka automatu do Tekkena w domu

przeczytasz w 1 min.

Mad Catz Fightstick Tekken 7 TE2+ pozwoli ci toczyć pojedynki w Tekkenie niczym na automacie w jednym z japońskich centrów rozrywkowych.

Jak grać w Tekkena, to tylko na automacie, prawda? Problem tym, że w Polsce ze świecą ich szukać. A gdyby tak przynajmniej namiastkę ich można było wprowadzić do własnego mieszkania. Nie trzeba gdybać – Mad Catz ma w swojej ofercie urządzenie o nazwie Fightstick Tekken 7 TE2+, które właśnie to umożliwia.

Mad Catz się postarał i wyposażył swojego Fightsticka w części, które składają się na automaty w japońskich centrach. Mamy tu przyciski Sanwa OBSF30 i joystick JLF, na których toczy się rozgrywki właśnie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Wszystko to zaś zostało umieszczone w konstrukcji z metalową podstawą, zapewniającą odpowiednią stabilność podczas emocjonujących pojedynków.

Mad Catz TE2 kontroler

Urządzenie TE2+ powstało z myślą o rozgrywce w Tekkena (a przede wszystkim w jego siódmą część, która już niedługo trafi na PlayStation 4). Najlepiej świadczy o tym zdobiący go artwork (jeden z dwóch). Niemniej kontroler kompatybilny jest także z poprzednią konsolą Sony, PlayStation 3.

Co ciekawe, zarówno artwork, jak i części można też swobodnie wymieniać, dzięki łatwemu otwieraniu. Choć to raczej opcja dla najbardziej wymagających. Z drugiej strony – dla amatorów ten sprzęt na pewno nie jest – nie kosztuje bowiem mało, dokładnie 1099 złotych.

Źródło: Mad Catz

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    maker
    1
    https://www.arcadeworlduk.com/products/classic-arcade-joysticks-buttons-and-arcade-controller-kit-no2.html za mniej niż polowej tej kwoty mozna zrobić dwa takie controllery samemu...