Laptopy

Następca HP MiniNote 2133?

przeczytasz w 1 min.

HP planuje wprowadzenie na rynek nowego netbooka opartego na platformie Intela. W weekend na głównej stronie koncernu pojawiły się zdjęcia, które pozwalają nam przypuszczać, że jest to nowy 10-calowy następca modelu MiniNote 2133 opartego na chipsecie VIA. Większość czynników wskazuje również na to, że będzie to raczej netbook wyposażony w  procesor Intel Atom.

Na razie niewiele wiadomo o samej specyfikacji Hp Mini 1000. Wiemy natomiast, że jego waga ma oscylować w granicach 1kg, a grubość ma być mniejsza od 2,6cm. Niższa początkowa cena sprzedaży ma wynosić 399$. Przejście na platformę Intela pozwala nam wróżyć lepsze przyjęcie przez rynek niż miało to miejsce w przypadku 'mniejszego brata'.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  deel77
  0
  No, proszę Lenowo, MSI, ASUS teraz HP, aż prosi się o porównanie i test. Gdybym ja miał wybierać zastanawiałbym się nad Lenovo S10 i właśnie tym HP.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Gdyby tylko MiniNote 2133 był wyposażony w procesor Via Isaiah zamiast słabiutkiego C7 - byłby idealny dla mnie :) HP pokazało, że można robić eleganckie i stylowe netbooki przy zachowaniu akceptowalnej ceny... która niestety ostatnio idzie w górę. Zobaczymy, co przyniesie następca MiniNote!
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Wolałbym gdyby we wnętrzu tego maluszka znalazł się VIA Nano zamiast nie powalającego Intel Atom. Nano jest szybszy, fakt, trochę bardziej energochłonny ale to nieduża różnica. Poza tym miło byłoby zobaczyć wreszcie na większą skalę coś innego niż Intel i AMD - większa konkurencja to tylko dla nas - odbiorców - plusy.
    Widziałem HP mini-note 2133, i jeśli jakość wykonania stanie tu na podobnym poziomie to może być poważna konkurencja dla Wind'a i EEE PC.