Gadżety

Wideorejestrator Navitel R600 Quad HD ma oferować wysoką jakość za małe pieniądze

przeczytasz w 1 min.

Rozdzielczość Quad HD i 30 klatek na sekundę albo Full HD i 60 klatek na sekundę. W takiej jakości obraz rejestruje kamera samochodowa Navitel 600 Quad HD w niewygórowanej cenie.

Obecny już od dłuższego czasu na rynku Navitel R600 to jeden z kluczowych kandydatów do tytułu „najlepszy wideorejestrator za nieduże pieniądze”. Zachęcony tym sukcesem producent postanowił przygotować jego nową – niewiele droższą, a oferującą wyższą jakość – wersję.

Navitel R600 Quad HD bazuje na swoim starszym bracie, ale ma oferować nieco więcej. Przede wszystkim jest w stanie nagrywać wideo w trzech ustawieniach jakości:

 • 2560 x 1440 pikseli / 30 klatek na sekundę, 
 • 1920 x 1080 pikseli / 60 klatek na sekundę, 
 • 1280 x 720 pikseli / 120 klatek na sekundę.

Dla porównania wersja bez „Quad HD” w nazwie oferowała jakość 1080p/30fps. 

Navitel R600 Quad HD wygląd

Nowy wideorejestrator został wyposażony w 2-calowy wyświetlacz, procesor Novatek NT96660, sensor OV4689 i obiektyw 170 stopni. Producent przekonuje również o wysokiej jakości obrazu o każdej porze dnia i zwraca uwagę na obecność G-Sensora, a więc czujnika przeciążeń (działającego zarówno podczas jazdy, jak i w trybie parkingowym).

Cena tej nowej kamery samochodowej została ustalona na 369 złotych, a więc wcale nie tak dużo. A jeśli celujecie w taką właśnie jakość, ale model R600 Quad HD nie przypadł wam do gustu, to zachęcająco może dla was brzmieć zapewnienie dyrektora generalnego Navitel Europe, Tobiasza Jankowskiego, że „w niedalekiej przyszłości tego typu rejestratory będą standardem w naszej ofercie”.

Źródło: Navitel

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kropeczka
  2
  To jest szansa iż przeczyta to producent i poprawi....

  Bo potencjalni klienci mu uciekają stadami...

  W Polsce rejestrator to bardzo przydatna rzecz. Masa januszów na drogach, doi tego szeryfów i cała masa innych idiotów.
  • avatar
   AlexPL
   0
   Mam R600. Wbudowana bateria to porażka. Sam uchwyt do szyby ma bardzo "luźny" przegub i nie mam jak tego skorygować (no chyba że przykleję na gorący klej). Co do samych filmów to jest OK
   • avatar
    PITUCH1
    0
    a gdzie GPS ?
    • avatar
     Kenjiro
     0
     Cena czyni cuda... ale niestety wymaga poświęceń ze strony kupującego ;-)
     • avatar
      stalkerpl
      0
      myslałem aby to kupić ale jedynie można przykleić do szyby lub kombinować z innymi uchwytami które oczywiście dodatkowo trzeba kupić