Gadżety

Wideorejestrator, nawigacja i coś jeszcze - Navitel RE900 Combo

przeczytasz w 1 min.

Navitel RE900 Combo ma być jedynym gadżetem, jakiego potrzebuje zmotoryzowany użytkownik. W tej zwartej obudowie producentowi udało się bowiem zmieścić naprawdę sporo…

Jeden samochodowy gadżet, który będzie w stanie zastąpić kilka różnych – to jego stworzenie za cel wziął sobie Navitel i ostatnio pochwalił się efektami tych starań. Co ma do zaoferowania model RE900 Combo?

Navitel RE900 Combo łączy w sobie przede wszystkim dwie funkcje. Po pierwsze jest to wideorejestrator z sensorem OmniVision OV2710 i 140-stopniowym obiektywem, który jest w stanie nagrywać materiały wideo w jakości 1080p/30fps…

Navitel RE900 Combo kamera

...Równocześnie jest to nawigacja GPS z 5-calowym wyświetlaczem dotykowym IPS o rozdzielczości 1280x720 pikseli oraz zainstalowanymi mapami 47 krajów Europy (z dożywotnią, bezpłatną aktualizacją do 4 razy w roku). 

Navitel RE900 Combo GPS

Sercem urządzenia jest wydajny i energooszczędny, czterordzeniowy procesor Cortex-A7 taktowany zegarem 1,3 GHz. Ma on zapewniać stabilną pracę systemu Android i wszystkich uruchamianych aplikacji. Okazuje się bowiem, że RE900 Combo oferuje także podstawową funkcjonalność tabletu: między innymi daje dostęp do przeglądarki internetowej i pozwala odtwarzać muzykę. Dodajmy więc, że gadżet obsługuje karty SIM oraz jest wyposażony w transmiter FM i moduł Bluetooth.

Navitel RE900 Android

Wiadomo, co mówi się o urządzeniach, które według założeń są do wszystkiego. Producent zdaje się jednak przekonywać, że w tym przypadku nic nie stało na przeszkodzie, by połączyć wszystkie te funkcje. Twierdzi też, że RE900 Combo to „odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy oczekują hybrydowych rozwiązań”. Oprócz konstrukcji atrakcyjna ma być też cena – około 500 złotych.

„Podjęliśmy decyzję o wejściu w nową kategorię produktową przez połączenie autorskiego oprogramowania Navitel Navigator z wysokiej jakości rejestratorem jazdy. Użytkownik nie musi teraz montować na szybie dwóch dedykowanych urządzeń, ponieważ RE900 COMBO łączy w sobie wszystkie funkcje przydatne podczas codziennej jazdy” – dodał Tobiasz Jankowski, dyrektor generalny Navitel Europe.

Źródło: Navitel

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    KarolR102
    0
    Urządzenie bardzo ciekawe, ale ja osobiście nie wyobrażam sobie używania wideorejestratora bez dodatkowej kamery z tyłu. Niestety miałem już tyle sytuacji gdzie tylna część samochodu została obita przy różnych manewrach że wole mieć nagrane całe otoczenie samochodu a nie tylko przód. Najlepszy wideorejestrator który miałem przez ostatnie lata to chyba Xblitz Dual Core. Super jakość nagrań i działa również jako kamera cofana co jest szczególnie przydatne jak się jedzie kombikiem załadowanym bagażami pod sufit a nie ma się czujników parkowania :)