• benchmark.pl
 • Gry
 • Twórcy Rivals pracują już nad kolejną odsłoną serii Need for Speed
Gry

Twórcy Rivals pracują już nad kolejną odsłoną serii Need for Speed

przeczytasz w 1 min.

Choć od oficjalnej premiery gry NFS: Rivals nie minął jeszcze nawet miesiąc, to studio Ghost Games już pracuje nad kolejnym tytułem z tej serii.

NFS Rivals gra

Choć od oficjalnej premiery gry Need for Speed: Rivals nie minął jeszcze nawet miesiąc, to studio Ghost Games już pracuje nad kolejnym tytułem z tej serii. 

Ghost Games to studio, które w dużej mierze składa się z pracowników będących wcześniej częścią Criterion Games. Znajdują się więc tam ludzie, którzy od kilku już lat tworzą gry z serii Need for Speed. Pod wspólną marką powstała najnowsza odsłona zatytułowana Rivals. Jak się okazuje, deweloperzy nie próżnują i już pracują nad kolejną częścią.

Czy zgodnie z tradycją nowy Need for Speed wyjdzie już w przyszłym roku? Co ciekawe – niekoniecznie. Craig Sullivan, przedstawiciel studia Ghost Games zapowiedział bowiem w jednym z ostatnich wywiadów, że nowa odsłona ma być swego rodzaju rewolucją i na jej premierę możemy poczekać nawet kilka lat.

„Nasza przyszłość wiąże się oczywiście z marką Need for Speed, jako że to właśnie studio Ghost Games niesie teraz jej sztandar. To jednak może zaowocować różnymi rzeczami. Możemy zatrzymać się i poczekać kilka lat ze stworzeniem kolejnej gry lub zrobić ją wcześniej. Albo możemy uruchomić jakąś usługę, albo coś związanego z tabletami. Faktem jest, że możemy to rozwiązać na różne sposoby”.

Co zatem wiemy? Że gra powstaje i odpowiedzialne jest za nią studio Ghost Games. Czego nie wiemy? Jak dużą rewolucją będzie i kiedy o niej usłyszymy.

Źródło: Videogamer

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Buuren
  18
  zwiększą fps do 35
  • avatar
   Macireks
   10
   Haha rewolucja w NFS :D Jak zrobią remake undergrounda to uwierzę w rewolucje.
   • avatar
    Sydnej
    8
    Lepiej gdyby nastepną część wydali za powiedzmy 2 lata, a bylaby ona nawiazaniem do starego dobrego Undegrounda , Most Wanted czy Carbon , a nie kolejna część za rok o tym samym czyli praktycznie czyste wyscigi ( Rivals juz od tego troszke odchodzi i jest wzbogacona o 2 strony itp )
    • avatar
     wlodarq
     3
     Niech oni lepiej się już nie zajmują NFS...
     • avatar
      Sancho
      2
      Już dawno powinni zaprzestać tej serii bo i tak nie mają pomysłów na samochodówkę która może nas graczy zaskoczyc.
      • avatar
       MarTum
       2
       Mogli by zrobić SHIFT 3 ale wyłącznie ekipa która robiła 1 i 2, a nie te nowe studia które gówno wiedzą o dobrej ścigałce.

       Nie wiem jak dla was ale dla mnie SHIFT 2 to ostatni mocny NFS. Po nim już wyskoczyły same NFS wartości 25 zł które nadają się do CD ACTION.
       • avatar
        michal0120
        1
        lepiej niech juz zostawią need for speeda bo to sie zle skonczy
        • avatar
         Konto usunięte
         1
         Ciekawe czym zaowocuje owa "rewolucja". NFS nie wydawany co roku dobrze wróży, pożyjemy, zobaczymy...
         • avatar
          Konto usunięte
          1
          Jeśli ktokolwiek zrobi remake NFS Underground, Undergroud 2 lub Most Wanted to jestem na liście oczekujących. O późniejszych NFS-ach poza Shift i Shift 2 wolę się nie wypowiadać, bo szkoda moich nerwów i klawiatury.
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Rivals jest dobrym początkiem, widziałem tam nawet elementy zaczerpnięte z samego Undergrouda (chodzi o wyścigi z przeciwnikiem przypadkowo spotkanym na trasie) nie można też powiedzieć że tuningu w Rivals nie ma bo jest, okrojony ale zawsze to wszystko pozwala mieć nadzieję że kolejny NFS będzie choć trochę udany
           • avatar
            RafiXll
            0
            Więcej tego gówna masówka co roku dawać dawać ładnie zapakujcie zmniejszcie fps do 25 i powiedzcie że pc tego nie odpalą... EA ROBI SZAJS KTÓRY POŁYKACIE JAK MŁODE PELIKANY. Są tytuły dobre albo które po 2-3 miesiącach staję sie w miare dobre - BF 4. Mass effect ale 1 tylko ... A nie zapomnijcie o 10 dlc NP nowy kubek dla postaci, albo złoty znaczek na aucie - dymają wszystkich i wszystkim się to podoba.
            • avatar
             Sakret
             0
             Kojny crap? podziękuje

             Po Most Wanted gra stała się wysysaczem gotówki naiwnych fanów ;
             • avatar
              Bartusiak69
              0
              Need For Speed : Cotlet się zapowiada ...
              • avatar
               Sir R
               0
               Ile można...