Laptopy

Netbook Della z Androidem

przeczytasz w 1 min.

Jak dotąd nie było żadnych informacji o tym, że Dell przygotowuje netbooka pracującego pod kontrolą systemu Google Android. Wszystko było trzymane w tajemnicy aż firma Bsquare przypadkowo wyjawiła, że taki netbook istnieje. Rzecz jasna, bez zgody amerykańskiego giganta.


Dell przygotuje netbooka z Androidem (Fot. Maximum PC.com)

Bsquare opublikowała informację prasową, w której pisze, że technologia Adobe Flash Lite 3.17 znajdzie się na netbooku Della, który pracuje z systemem operacyjnym Google Android.

W informacji prasowej czytamy, że Android ma szanse stać się popularną platformą - chociażby dla netbooków takich jak Dell Mini Inspiron 910, który korzysta z tego systemu.

Tak więc Dell zaoferuje netbooka z Androidem. Można się zatem domyślać, że inni producenci także nawiązali współpracę z Google'em i wkrótce na rynek trafią nowe modele netbooków. Najprawdopodobniej tańsze niż wersje z Windows XP, wyposażone w dodatku w popularne aplikacje Google'a.

Źródło: Inf. własna

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    derekpl
    0
    Wszystko fajnie tylko po co to komu jak tylko bedzie mozna na czyms takim ww poczytac bo softu dla androida PC nie ma a nikt przy zdrowych zmyslach nie bedzie instalowal tego na telefony bo funkcjonalnsc na PC bedzie zerowa