Filmy / seriale / VOD

Netflix chce uprzyjemnić kwarantannę. Wybrane filmy udostępnił za darmo

przeczytasz w 1 min.

Netflix to nie tylko seriale. Jeden z najpopularniejszych serwisów VOD ma w swoim katalogu również filmy fabularne i filmy dokumentalne. Te ostatnie poznać można teraz zupełnie za darmo.

Filmy Netflix za darmo na YouTube

Trwająca pandemia koronawirusa zmusiła większość państw do dość radykalnych działań. Zamknięto szkoły i część zakładów pracy, a także miejsca, w których można spędzać czas wolny. Netflix wychodzi w związku z tym z bardzo ciekawą ofertą, która ma pomóc i w nauce i w uprzyjemnianiu wolnego czasu.

Udostępniona za darmo na YouTube playlista Educational Documentaries liczy sobie aż 34 filmy dokumentalne przygotowane specjalnie dla Netflix. Nie są to byle jakie propozycje. Mowa między innymi o całej serii „Nasza Planeta”, która cieszy się dużą popularnością i świetnymi recenzjami, a także filmami z serii „Abstract”, „Explained” czy „Babies”.

Za darmo, ale póki co z jednym mankamentem

Przekrój tematyczny jest tu zatem bardzo duży. Można zaryzykować stwierdzenie, że znajdzie się coś niemal dla każdego, niezależnie od wieku. Niektórym przeszkadzać może jednak fakt, iż wszystkie filmy dostępne są w języku angielskim.

To się nie zmieni, ale Netflix pracuje nad dodawaniem napisów. Wedle oficjalnego komunikatu, jeszcze w tym tygodniu dostępne będą napisy w łącznie kilkunastu językach. Niestety nie podano ich listy.

Źródło: Netflix

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  to się netflix obudził. chyba zauważyli że pomimo że ludzie siedzą w domu, to i tak im klientów nie przybyło. ale ja nie liczę na to że zrewidują cennik. są porównywalnie drodzy jak kablówki. niestety skrajna chciwość to rak przemysłu rozrywkowego, którego objawem jest jęczenie na tzw. piractwo, i wyliczanie wirtualnych strat. jednak ci 'piraci' gdyby nie mieli możliwości piracenia, i tak by zdecydowali się na zakupy w jakimś promilu przy obecnych roszczeniach abonamentowych.
  • avatar
   MastaLama
   2
   Czy cecha (język filmu) to mankament? Automatyczne napisy dają radę w dokumentach
   To zawsze dobry ruch, że filmy są za darmo :)
   • avatar
    david_89
    1
    Niech lepiej oddadzą bitrate, który obcięli o połowę