Gry

Nie jeden, a DWA nowe Tomb Raidery!

przeczytasz w 1 min.

Uff! Gracze na całym świecie odetchnęli z ulgą. Lara Croft and Guardian of Light, zapowiedziana dosłownie kilka dni temu, nie będzie oficjalną częścią cyklu Tomb Raider!

Oczywiście nie ma tu mowy o żadnych uprzedzeniach. Po prostu przygody seksownej pani archeolog w konwencji platformówki w rzucie izometrycznym napawały małym niepokojem. W końcu seria od niepamiętnych czasów stanowiła podręcznikowy przykład gatunku Third Person Perspective.

I tak będzie także tym razem! Crystal Dynamics potwierdziło bowiem, że zupełnie niezależnie od Guardian of Light pracuje także nad dziewiątą częścią Tomb Raidera! Niestety na jej temat nie wiemy póki co praktycznie niczego - a wydawca nie jest szczególnie skory do zdradzania swoich tajemnic.

W tym kontekście Lara Croft and Guardian of Light zapowiada się jednak jako prawdziwa ciekawostka. Taka wariacja może być bowiem bardzo udanym eksperymentem, a ewentualne niepowodzenie i tak nie wpłynie na postrzeganie serii przez fanów (a Tomb Raider, nie ma co ukrywać, przeżywa od pewnego czasu mały renesans). Odsyłamy do naszego artykułu o Larze i jej przygodach!

Źródło: computervideogames

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kerim08
  0
  Dla mnie Tomb Raider skończył się na V części, a zaczął właściwie na 4:) Były próby grania w TOMB RAIDER III, ale nie skończyłem, tak samo w LEGEND i DARK ANGEL i też nie skończyłem, bo mnie ta gra nudziła, denerwowało poruszanie bohaterką:) Jak wróce to może kiedyś z nostalgi do IV i V:)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   co część to gorsza, zobacymy jak będzie z tymi ;)
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Dokładnie 4 i 5 były najlepsze, potem to już co część to coraz większe g... 1-3 to było mario pod inną nazwą.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     a mi się wydaje, że Legenda i Underworld były całkiem niczego sobie :)
     • avatar
      lwses
      0
      co wy gadacie za gupoty,wszystkie części były fajne i przewaznie jest tak jakc komus na niskich ustawieniach gra działa to czeba krytykować,kompletny brak argumentu
      • avatar
       lwses
       0
       jedynie dodam że są krotkie te gry,starsze czesci z konsol były znacznie dłuższe