Konsole do gier

Niespodzianka Microsoftu dla HD-DVD w XBOX 360

przeczytasz w 0 min.

Firma Microsoft wypuściła właśnie uaktualnienie firmware'u do już nie produktowanych przez siebie napędów HD-DVD przeznaczonych dla konsoli Xbox360. Najprawdopodobniej jest to już wersja finalna oprogramowania dla wszelkich napędów HD-DVD.

Użytkownicy Xbox'a360, którzy posiadają wspomniany wyżej dodatkowy napęd będą mogli ściągnąć uaktualnienie automatycznie w momencie uruchomienia jakiegokolwiek tytułu na płycie HD-DVD. Napewno warto to zrobić, gdyż jak podaje źródło Microsoftowe uaktualnienie zawiera szereg usprawnień kompatybilności dla dużej liczby tytułów HD-DVD oraz ulepsza działanie tytułów posiadających wsparcie w postaci dodatkowej zawartości ściąganej z Internetu.


W całej sprawie ciekawe są powody tak niespodziewanego wypuszczenia tegoż uaktualnienia już po oficjalnym opuszczeniu formatu HD-DVD przez Toshibe i Microsoft. W sieci pojawiły się pogłoski mówiące o tym, iż prace na usprawnieniem były już w tak dalekim stadium zaawansowania w momencie "śmierci klinicznej" w/w formatu, że Microsoft zdecydował się kontynuować pracę, aż do jej zakończenia. Inaczej mówiąc użytkownicy HD-DVD dostali coś na kształt cukierka na otarcie łez.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login