• benchmark.pl
 • Gry
 • Nietypowy zwiastun przybliża fabułę Homefront: Revolution
Gry

Nietypowy zwiastun przybliża fabułę Homefront: Revolution

przeczytasz w 1 min.

Upadek potęgi Stanów Zjednoczonych prezentowany w Homefront: Revolution ma bardzo głębokie podłoże.

Niektórzy fani strzelanek mają w związku z Homefront: The Revolution coraz większe nadzieje. Twórcy już kilka razy obiecywali, że będzie to tytuł ambitniejszy niż spora część konkurentów z tego gatunku. Ma mieć to odbicie także w kwestii fabuły.

Jej zarys znany jest od dawna. Akcja rozgrywać ma się w Filadelfii kontrolowanej przez Koreańskie Siły Okupacyjne. Wybiegniemy przy tym w przyszłość, do roku 2029. Łatwo domyślić się, iż upadek potęgi Stanów Zjednoczonych nie mógł nastąpić z dnia na dzień. Tak samo Korea Północna przez lata czyniła starania mające na celu realizację snów o potędze. Jak jej się to udało i kto przyczynił się do tego w największym stopniu?

„Tło fabularne to jeden z najważniejszych elementów gry Homefront: Revolution. Jak w ogóle developerzy doszli do tego? Zrobili bardzo spójną historię alternatywną, w której centrum jest firma Apex, odpowiednik Google, Apple i SpaceX dzisiejszych czasów. Nic nie zostało niedopowiedziane.”


Zaciekawieni? Jeśli chce dowiedzieć się jeszcze więcej, spojrzeć powinniście na swojego rodzaju kalendarum przybliżające jak rodziła się potęga Korei Południowej prezentowana omawianej produkcji.

Homefront: The Revolution oddany zostanie w nasze ręce 20 maja. Gra pojawić ma się na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Techland Wydawnictwo, game-insider

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dżon Rambo
  1
  Fabuła w strzelance? Buahahaha  • avatar
   Snack3rS7X
   0
   Coś czuję, że to będzie dobra gra, mnie zwłaszcza urzekło to jak na początku gry jedziemy autobusem, a na ulicy, co widać z jego okien, dzieje się tyle zła...lubię gry w których jesteśmy wcieleni do ruchu oporu, dlatego Half-Life 2 tak mi się podobał : ) Do tego czuję, że opisywana historia będzie naprawdę wciągająca : )
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Wiem że to gra i takie tam political-fiction ale Północna Korea robiąca desant na USA? Na kraj gdzie prawie każdy ma jakiegoś prostego gnata w domu lub nawet broń automatyczną z dużym zapasem amunicji? Takiego kraju nie da się podbić z ciągle kąsającymi partyzantami. Kto jak kto ale amerkańce i ruscy doskonale się o tym przekonali walcząc z kozojebcami w Afganistanie.
    • avatar
     kristof080
     0
     Chiny potrzebuja tylko przestrzeni do zycia i rynku zbytu dla swoich produktow. To pierwsze zapewni im rosja, a to drugie reszta swiata.