Gry PlayStation 4

Niezwykła gra No Man's Sky na nowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Eksploracja, eksploracja, eksploracja.

No Man’s Sky E3

Gdy podczas gali VGX 2013 studio Hello Games zaprezentowało grę No Man’s Sky, wielu komentatorów wręcz zaniemówiło. Ta tworzona przez maleńką grupę projektantów produkcja jest niezwykle intrygująca. Najnowszy zwiastun, który opublikowany został podczas konferencji firmy Sony na E3 2014, tylko potwierdza, że naprawdę warto przyglądać się temu dziełu.

Najnowszy zwiastun gry No Man’s Sky przedstawia autentyczne fragmenty rozgrywki, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak zabawa w rzeczywistości będzie wyglądać. Całość koncentrować będzie się na eksploracji – gracz może dotrzeć wszędzie, na różne sposoby. Wskakujemy do statku kosmicznego i możemy przemierzać cały ogromny stworzony przez czwórkę projektantów kosmos. 

Każda gwiazda, jaką widzimy na niebie ma swój własny układ i tylko czeka, byśmy go odkryli i zapoznali się z jego unikalnym środowiskiem. Twórcy zapowiadają bowiem bardzo dużą różnorodność i są pewni, że gracze nieraz będą zaskoczeni tym, co zastaną na danej planecie.

Świetnie obrazuje to wspomniany zwiastun, który choć trwa zaledwie 3 minuty, pozwala wczuć się w nietypowy klimat tej produkcji. Słowa jednak słowami – sami zobaczcie:

Nie wiadomo jeszcze kiedy gra będzie gotowa, ani czy wyjdzie na jakąś inną platformę niż PlayStation 4. Wcześniej mówiło się jednak także o komputerach osobistych.

Źródło: VG247

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Revo Nize
  4
  Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli się mylę, ale to chyba pierwsza gra ostatniej dekady, oferująca płynne przejście z przestrzeni w atmosferę planety? Coraz więcej powodów do zakupu PS4:)
  • avatar
   Arek9182
   3
   Coś pięknego.
   Zastanawia tylko jedno: czy i jakie misje będą przewidziane. Czy sama eksploracja planet będzie miała jakiś cel tak samo jak walka z oponentami?
   • avatar
    Flynn
    1
    Połączyć to z możliwością budowy ze Space Engineers i mamy grę idealną.
    • avatar
     kubas246
     1
     Początkowo docelową platformą były PC, dlatego wiązałem z tą produkcją spore nadzieje. Potem jednak ta cała powódź, problemy i widać Sony postanowiło im pomóc. Szkoda tylko, że z tego powodu z gry która miała być pod PC (i potem konwersja na konsole) zrobiła się kolejna gra pod konsole, która być może trafi też na PC. Oby tylko zmiana platformy i spory wpływ Sony na zespół nie odbiły się negatywnie na produkcji. Jeśli gra będzie wyglądać tak jak miało być wcześniej (bez jakiś durnych zmian czy cięć by przystosować grę pod konsolę i wedle wizji wydawcy) to nadal będzie dobra gra. Tylko niech wydadzą ją też na PC.
     • avatar
      Hello
      0
      " ani czy wyjdzie na jakąś inną platformę niż PlayStation 4. "
      Ależ wiadomo.
      To czasowy ekskluzyw. Na X1 wyjdzie później.
      http://www.eurogamer.pl/articles/2014-06-10-no-mans-sky-pojawi-si-na-konsolach-ale-najpierw-na-ps4
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       moze przy najstepnej generacji wyjdzie
       • avatar
        Revo Nize
        0
        PC już posiadam:) a do PS4 jestem jakoś bardziej przekonany:)
        • avatar
         Revo Nize
         0
         lol to nie tu:P
         • avatar
          Revo Nize
          0
          PC już posiadam:) a do PS4 jestem jakoś bardziej przekonany:)
          • avatar
           Revo Nize
           0
           no dobra, to nie jest dobry dzień na pisanie komentarzy na b.