Gry

No Man's Sky otrzyma darmowe aktualizacje

przeczytasz w 1 min.

Mają one „poprawić, poszerzyć i rozbudować uniwersum No Man’s Sky”. Pytanie tylko, czy poprawienie tej gry jest możliwe.

No Man’s Sky to jedna z największych porażek tego roku. Ekipa Hello Games nie zamierza jednak składać broni. Zapowiedziała, że w ciągu najbliższych miesięcy gra otrzyma kilka darmowych aktualizacji.

Po premierze No Man’s Sky programiści z Hello Games właściwie ucichli (nie licząc kilku wydanych łatek). Ostatnio jednak opublikowali wpis na swoim blogu, w którym poinformowali, że trwają prace nad aktualizacjami, które wprowadzą nowe elementy do tej eksploracyjnej przygodówki.

Jakie będą to elementy? Tego niestety nie ujawniono. Mają jednak „poprawić, poszerzyć i rozbudować uniwersum No Man’s Sky”. Potwierdzono także, że aktualizacje będą udostępniane za darmo na obu platformach, a więc PC i PlayStation 4.

Pozostaje tylko jedno pytanie – ilu graczy w ogóle jeszcze czeka na te aktualizacje? 64 proc. negatywnych opinii na Steamie i średnia 4,6/10 na Metacritic to coś, co mówi samo za siebie. 

Źródło: VG247

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kuciapa
  11
  Czy wam plącą za pisanie takich tytułów ????? kulwa darmowe aktualizacje sa platne aktualizacjie ????? :O
  • avatar
   Pavilon
   5
   ceny do oczekiwan
   • avatar
    HomeAudio
    0
    Wciaz mam nadzieje ze gre uda im sie polatac. Niestety nie uda sie odzyskac straconego zauwania tysiecy graczy - oni juz raczej nie wroca. Ja czekam az stanieje i pewnie kupie na PS4 Pro.
    • avatar
     Marucins
     0
     Aktualizacja za free.
     WOW!!
     Za darmo. Noo to ja rozumiem. A nie jak teraz albo kilka lat temu wszyscy wyciągają rękę po kasę aby załatać własne błędy we własnych produktach.

     Ta gra była jeszcze większym rozczarowaniem niż Failout 4. Tam Bethesda przynajmniej nie obiecywał i nie kłamał co to nie doda do gry.
     • avatar
      Konto usunięte
      -8
      Niech naprawiają, dodają bo gra ma potencjał dadzą to co obiecali i za 15$ można kupić

      (gdyby tą grę robiło ją CD Project RED.... aż strach pomyśleć)
      • avatar
       Roller Mobster
       -15
       Jedna z największych porażek tego roku? W jakim aspekcie?