Gry

No Man’s Sky - tak walczy się o przetrwanie

przeczytasz w 1 min.

Obok eksploracji, walki i handlu, czwartym filarem rozgrywki w No Man's Sky będzie przetrwanie.

Do premiery gry No Man’s Sky pozostały już tylko dwa tygodnie. Ekipa Hello Games uznała, że to najwyższy czas, by przedstawić ostatni z czterech zwiastunów prezentujących filary rozgrywki. Tym razem przyszedł czas na przetrwanie.

No Man’s Sky to gra, w której najważniejsza jest eksploracja. Zarówno w przestrzeni międzyplanetarnej, jak i na powierzchniach kolejnych globów przyjdzie nam również walczyć z tubylcami i innymi odkrywcami. Sporo czasu możemy także spędzić na gromadzeniu surowców oraz handlu. Ale to jeszcze nie wszystko.

Gra No Man’s Sky będzie również opowieścią o przetrwaniu. Przyjdzie nam odwiedzać planety różnego rodzaju i dlatego też będziemy musieli liczyć się z licznymi zagrożeniami, takimi jak promieniowanie, toksyczność, skrajne temperatury czy niedobór tlenu. Nie mniejszym niebezpieczeństwem może okazać się wrogość tubylców. 

Premiera gry No Man’s Sky odbędzie się 10 sierpnia na PS4 i 12 sierpnia na PC.

Źródło: VG247

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BILI82
  8
  Boje sie ze tak malo ujawniaja bo juz wiedza ze to wtopa roku..... i licza na preordery ktore pewnie juz sa wykupowane..... jakos sie bardzo obawiam o nude, nude i jeszcze raz nude w tej grze
  • avatar
   Dudi4Fr
   7
   Po mimo swojego ogromu No Man's Sky wydaje mi się po prostu puste. A fakt że twórcy ogłosili iż możemy nigdy nie spotkać innego gracza przez wielkość tego wszechświata nie jest dobra nowiną.
   • avatar
    thoorin
    5
    Coraz bardziej mam wrażenie, że jest to jedna z tych gier, które fajnie się prezentują tylko na papierze.
    • avatar
     agnus
     3
     Oglądam teasery NMS od samego początku i stwierdzam że to chyba najgorsza promocja gry jaką widziałem. Te zapowiedzi wręcz zniechęcają do gry. Zauważcie jak kolorowe są te planety. Przecież one są wszystkie do porzygu bardziej niż w Spore.
     Toż wszystkie planety są tak cukierkowe? Come on.
     Pomijam już fatalną "reżyserię" tych filmików, chaos i w zasadzie zerową wartość informacyjną.

     Interesuje mnie koncept tej gry ale obawiam się o nudę i oprawę graficzną, która zniechęci graczy starszych niż lat 4.
     • avatar
      kristof080
      1
      Wczesniej nie bylo powodow, zeby robic taki hype wokol tej gry. Tez nie ma powodow, zeby ja dyskwalifikowac, po kilku filmach udostepnionych przez autorow. Trzeba poczekac az wyjdzie i wtedy robic recenzje.
      • avatar
       wojtek_pl
       1
       Zapowiedzi są ... ładne. Ale mam takie wrażenie, że gdzieś już to wszystko widziałem, próbowałem i było nudne.