Gry

No Man's Sky - tak wygląda walka

przeczytasz w 1 min.

Oprócz latania od planety do planety, sporą część rozgrywki spędzimy także na walce z tubylcami i innymi odkrywcami.

No Man's Sky to gra, w której większość czasu spędzimy na eksploracji wypełnionego trylionami planet kosmosu. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy robić nic poza tym. Istotnym elementem zabawy będzie również walka z tymi, którzy odwiedzane przez nas globy zamieszkują.

Choć realizm nie jest może najlepszą cechą opisującą No Man's Sky, to w przypadku jednego elementu naprawdę trudno go odmówić. Krótko mówiąc: gdy lądujesz na obcej ziemi, rzadko jesteś mile widziany i nie powinieneś liczyć na przyjacielskie powitanie.

Oprócz bitew na lądzie, przyjdzie nam również stoczyć pojedynki w przestrzeni kosmicznej. Nie jesteśmy bowiem jedynymi odkrywcami we wszechświecie. Trzeba wyraźnie podkreślić, że nie samą eksploracją No Man's Sky stoi.

Ekipa Hello Games zapowiada, że walki będą ekscytujące i pozwolą w ciekawy sposób oderwać się na moment od odkrywania kolejnych planet. Czy tak rzeczywiście będzie, dopiero się okaże. Na razie elementowi temu możemy przyjrzeć się na zwiastunie:

„Walka” to drugi z czterech zwiastunów prezentujących filary rozgrywki w No Man's Sky. Pierwszy został poświęcony eksploracji, a wciąż jeszcze przed nami handel i przetrwanie. 

Gra No Man's Sky trafi na PC i PlayStation 4 już 10 sierpnia.

Źródło: Hello Games, PlayStation EU

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  filmik trwający 1:05 min z czego 25 sekund to napisy, widać kilka pew pew xD z celnością szturmowca Gwiezdnych Wojen.
  Sorry ale to co pokazali jest bardzo słabe i nijakie.

  Idea gry może być fajna ale jest to gra z której zakupem warto poczekać. Po to aby nie nadziać się na symulator wszystkiego, który może być do niczego.
  • avatar
   Dudi4Fr
   4
   Licze ze zrobicie szczery test tej gry, ponieważ zapowiada się ciekawie ale po tych wszystkich przesunięciach w dacie premiery i wycięciu kilku ciekawych aspektów w gameplay-u podchodzę do NMS bez głębszych emocji.
   • avatar
    Agares
    0
    Zacnie słabe milordzis. Po tym trailerze nope nope nope nope
    • avatar
     raffal81
     -1
     Czekam na nią !!!
     • avatar
      Yukko
      0
      Do mnie dotarły wieści, że twórcy tej gry ponoć wykorzystali czyjś silnik do proceduralnego generowania świata bez pozwolenia. Właściciele oczywiście nagle to zauważyli i nie podoba im się to. Więc jest szansa, że znowu coś stanie na drodze do wydania tej gry.

      Na ile te wieści są prawdziwe to nie wiem no ale tak piszę na wszelki wypadek.
      • avatar
       serek25
       0
       No to jak wygląda ta walka, bo ta obrażająca widza zajawka to nie wiem co to jest?