Telefony

Nokia 3310 z wizerunkiem Putina i Trumpa - za około 10 000 zł

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Nowa Nokia 3310 to tani telefon do podstawowych zastosowań. Firma Caviar udowodniła, że i z niego można zrobić produkt wart krocie.

Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie słyszała o europejskiej wizycie Donalda Trumpa. Wykorzystać postanowiła to firma Caviar znana z produkcji ekskluzywnych, a zarazem bardzo drogich telefonów i smartfonów. Tym razem padło na model Nokia 3310 (2017).

W standardowej wersji kosztuje on około 250 złotych, co dla wielu osób jest już i tak za wysoką kwotą. Nich trzymają się one zatem mocno, ponieważ omawiany tutaj wariant wyceniony została na około 10 000 złotych. Specyfikacja pozostała bez zmian, różnice zaszły natomiast w jakości wykonania i stylistyce.

Najważniejszy wydaje się wizerunek Władimira Putina oraz wspominanego już Donalda Trumpa, który symbolizować ma „wspólne pragnienie postępów w stosunkach pomiędzy Rosją i USA”. Poniżej znalazła się też niewielka tabliczka z datą tegorocznego szczytu G20. Obydwa elementy są pozłacane, a do wykonania obudowy wykorzystano tytan z wzorem stali damasceńskiej.

Wystarczające powody, aby zapłacić za urządzenie około 10 000 złotych? Trudno nam wskazać odbiorów tej propozycji, może Wy macie jakieś pomysły?

Źródło: gsmarena

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Foxy the Pirate
  Masochiści?
  6
 • avatar
  Geriavit
  Biere 3 :P
  5
 • avatar
  qverious
  "Trudno nam wskazać odbiorów tej propozycji, może Wy macie jakieś pomysły?"
  Tak.
  Mam nawet zdjęcie przynajmniej trzech potencjalnych klientów:
  http://c.wrzuta.pl/wi14792/e836f3ec001e75014ffea8d9
  4
 • avatar
  pallafar
  Tak sie robi reklame swojej firmie, kogo obchodzi ze nikt tego nie niekupi najwazniejsze jest ze sie o tym pisze.

  "Wykorzystać postanowiła to firma Caviar znana z produkcji ekskluzywnych, a zarazem bardzo drogich telefonów i smartfonów"
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Rychu Petru już ma swój egzemplarz a Ty ?
  -2
 • avatar
  IVPANVZERVI
  Nie dość że telefon brzydki to jeszcze extremalnie drogi. W tej cenie to ja mam wypasiony komputer z i7 i GTX1080ti. Pozdrawiam.
  -4