Mobile

Kolejna konferencja Nokii już 19 kwietnia?

przeczytasz w 1 min.

Co moglibyśmy na niej zobaczyć?

Nokia konferencja 19 kwietnia przeciek

Na targach MWC 2014 Nokia zaprezentowała swoje pierwsze smartfony z systemem Android. Wiele osób sadziło, iż od teraz o fińskim producencie nie usłyszymy już prawie wcale, ale być może będzie zupełnie odwrotnie.

Na profilu @evleaks pojawiła się sugestia, iż 19 kwietnia odbędzie się impreza, której gospodarzem miałaby być właśnie Nokia. Z doświadczenia wiemy już, że źródło to mało kiedy publikuje błędne informacje, a więc można przypuszczać, że coś rzeczywiście jest na rzeczy. Pytanie tylko, co moglibyśmy na kolejnej konferencji zobaczyć?

Tutaj zdanie są już podzielone, chociaż raczej nie powinniśmy spodziewać się premiery kolejnych smartfonów z Androidem. Spekuluje się, iż na konferencji sporo do powiedzenia będzie miał już Microsoft i może zostać ona poświęcona systemowi Windows Phone 8.1, do którego premiery zbliżamy się coraz większymi krokami.

Być może nie obędzie się jednak także bez nowego urządzenia. Najbardziej prawdopodobna wydaje się zapowiedź następcy modelu Lumia 920, ale na tę chwilę są to niestety jedynie domysły.

Nokia konferencja 19 kwietnia

Rozwój sytuacji z pewnością będziemy uważnie śledzić. Konferencja jest na tę chwilę bardzo zagadkowa, ale jeśli rzeczywiście się odbędzie to zobaczyć możemy tam wiele ciekawego.

Źródło: phonearena, esato

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Artykuł trochę bez sensu. Jakby jakieś konkretnie info było o jakimś ważnym wydarzeniu albo premierze smartfona to byłaby dobra okazja, żeby umieszczać to na vortalu, ale jeden wpis na Twitterze czy innym instagramie to dobry powód?