Gry

Nowa aktualizacja do CS:GO

przeczytasz w 1 min.

Valve przygotowało pierwszą dużą aktualizację w tym roku. Na graczy czekają spore zmiany w puli map i nowość w zabezpieczeniach Prime.

Wraz z najnowszą łatką z gry znikają mapy Subzero oraz Austria. Za to Zoo oraz Abbey pojawi się w grach uproszczonych i deathmatchach – za jakiś czas pewnie również w rozgrywkach turniejowych. Do gier rankingowych trybu Skrzydłowy dochodzi bombsite B z Vertigo.

Duże zmiany pojawiły się na Biome. Przede wszystkim usunięto łącznik między bombsitem A i długą. Do tego dochodzi likwidacja dojścia na środek dolnym wejściem – w zamian za to pojawia się drabina na górne wejście na środek. Przesunięty został punkt odrodzenia terrorystów w kierunku Bombsite’u A. Deweloperzy usunęli również miejsca na mapie związane z nieprzewidywalnym poruszaniem postaci, oraz takie, gdzie mogła utknąć bomba. Poprawiono także wydajność całej mapy.

Otrzymanie statusu Prime od teraz odbywa się bez weryfikacji numeru telefonu. Po osiągnięciu 21 levelu , Prime zostaje przyznany automatycznie. Samo działanie Prime zostało poprawione na kontach Perfect World. Producent naprawił także pojawiające się na tablicy wyników błędy językowe. Zniwelowano też błędne działanie radaru podczas rozgrywek z botami.

Do zmian wizualnych dochodzą również zmiany dźwiękowe. Wyrównano m.in. prędkość rozchodzenia się odgłosu skoku i naprawiono błąd związany z brakiem dźwięku podczas upadku. Naprawiono bug związany z nakładaniem się komunikatów: „bomba została rozbrojona” i „antyterroryści wygrywają”.

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Papyszoo
  4
  Dział e-sport to na benchmarku tragedia. News o bezistotnej aktualizacji w csie a o polaku wymiatającym na majorze w docie cisza. Rozumiem że hype w Polsce jest na csa, ale tymi clickbaitami i mnożeniem artykułów tylko żeby coś wrzucić daleko nie zajdziecie.
  • avatar
   Sharimsejn
   -3
   Dead game. Gram z przerwami od cs'a 1.5 i CS:GO to jedna z gorszych odsłon dla mnie i nie zmienia dla mnie nic fakt, że są turnieje większe. Ta gra zyskała ogromną popularność przez community, a jak support kiedy się do nich pisze ma gotową formułkę lub z góry zakładają, że wina jest po twojej stronie to coś jest nie halo. Miałem kilka przejść z nimi i doskonale wiem o czym piszę. Poza tym celowo pogorszono jakość rozgrywki w 1.6 kiedyś żeby ludzie przerzucili się i kupili nową odsłonę. Lubię Valve za HL 1 i 2 ale obecnie ta firma to dno nie szanująca w ogóle graczy. Tak jeszcze dodatkowo opcja wyrzucania graczy z gry ranked poprzez zwykłe vote. Serio? Najdebilniejsza rzecz zakładać, że gracze należycie będą rozwiązywać sprawy między sobą? Śmiech na sali. Jak w każdej grze i w CS'ie jest dużo dzieciaków czy po prostu ludzi niezrównoważonych psychicznie i miałem kilka akcji, że powiedziałem np. gościowi żeby się zamknął bo darł ryja, potem go mutowałem, a potem dostawałem vote kicka. Good job Valve and support.