Kamery

Nowa Cam-240D od Emmerson-BABY

przeczytasz w 1 min.

Firma Emmerson, producent i dystrybutor produktów elektrycznych i elektronicznych dla dzieci prezentuje urządzenie Cam-240D, zestaw do monitoringu domowego przeznaczonego szczególnie do opieki nad dziećmi.

Warto przeczytać:
Toshiba Satellite C670 - laptop w dobrej cenie
 Sapphire Radeon 6950 FleX - już oficjalnie

Monitor oraz kamera dzięki bezprzewodowej łączności w paśmie 2,4 GHz przekazują wysokiej klasy obraz i dźwięk zapewniając opiekunom rodzicielski spokój, a pociechom radość nieskrępowanej zabawy.

Cam-240D to nowoczesny zestaw do monitoringu opierający się na cyfrowym, bezprzewodowym i pozbawionym zakłóceń przekazie obrazu i dźwięku na odległość do stu metrów. Dwustronna komunikacja między urządzeniami sprawia, że można obserwować na ekranie LCD o przekątnej 2,4” poczynania swoich podopiecznych, słyszeć to co dzieje się w monitorowanym pomieszczeniu, ale także za sprawą wbudowanego w kamerę głośnika oraz funkcji Talk, mówić do dziecka.

Tryb Night Vision sprawia, że monitoring może być prowadzony w nocy lub w ciemnym pomieszczeniu, a funkcja Sound Trigger automatycznie uaktywnia alarm oraz transmisję wideo po wykryciu dźwięku. Producent przewidział także możliwość regulacji głośności i jasności obrazu, pionowej rotacji obiektywu kamery, a także montażu kamery przy dziecięcym łóżeczku przy pomocy dołączonych do zestawu akcesoriów.

Przybliżona cena urządzenia: 599 zł.
 

 Cam-240D w całej swej okazałości


 Źródło: Emmerson-BABY

 

Polecamy artykuły:  
Karta graficzna - poradnik jak wybrać
NVIDIA GeForce czy AMD Radeon - test 13 kart graficznych 130-580 zł
GeForce GTX 590 vs Radeon 6990 - starcie tytanów

  

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  wildthink
  0
  TO dla tych, co nie chcą się odrywać od od kompa i sprawdzać, czy dziecko śpi. OK, żartowałem. Przydatna rzecz, niekoniecznie z kamerą, nam wystarczył tylko dźwięk. Ale widać technika idzie do przodu. I dobrze.
  • avatar
   GLI75
   0
   Dzieci należy już od maleńkości przyzwyczajać i nauczać, że WIELKI BRAT PATRZY! Żadne gadżety nie zastąpią opieki i bezpośredniej kontroli rodziców... :-/