Konsole do gier

Nowe bezprzewodowe peryferia Logitech dla PLAYSTATION 3

przeczytasz w 1 min.

Szwajcarski koncern Logitech ogłosił w tym tygodniu premierę swojej pierwszej klawiatury oraz headsetu (oba na Bluetooth), przeznaczonych specjalnie dla konsoli PlayStation 3.
Cordless Mediaboard Pro oraz Cordless Vantage Headset, bo tak nazywają się nowe produkty, mogą komunikować się z PS3 bez konieczności fizycznego podłączania ich do konsoli. PlayStation 3 w pełni obsługuje standard Bluetooth, a dodanie nowego urządzenia do listy to kwestia kilkunastu sekund i wybrania paru opcji z menu konsoli.Klawiatura Mediaboard dysponuje specjalnymi przyciskami PlayStation, włączając w to X, O, kwadrat i trójkąt. Pozwala również na łatwe sterowanie odtwarzaczem muzyki i video, a także na szybkie przejście do menu głównego.Headset natywnie obsługuje PS3, co według Logitecha sprawia, że synchronizacja z konsolą jest wyjątkowo prosta. Słuchawki mają też przyciski, które pozwalają na regulowację głośności dźwięku. Całość zasilana jest przy pomocy wbudowanej baterii, która na pojedynczym ładowaniu może działać około 12 godzin.

Obie nowości wyceniono na 80 dolarów. Mediaboard Pro pojawi się na rynku w przyszłym miesiącu, natomiast Vantage Headset w listopadzie.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login