Gry

Nowe poszlaki sugerujące Red Dead Redemption 2 w wersji PC

przeczytasz w 1 min.

CV jednego z byłych pracowników studia Rockstar sugeruje, że prace nad Red Dead Redemption 2 trwają już od pewnego czasu.

Znalazłoby się kilka gier, których właściciele PC zazdroszczą posiadaczom konsol PlayStation 4 i Xbox One. Red Dead Redemption 2 to bez wątpienia jedna z nich, cały czas pojawiają się jednak sugestie, iż taki stan rzeczy w najbliższej przyszłości ulegnie zmianie.

Chociaż sam producent milczy, mamy do czynienia z coraz liczniejszymi doniesieniami sugerującymi, iż Red Dead Redemption 2 w wersji PC powstaje. Tym razem źródłem takich rewelacji stało się CV jednego z byłych pracowników studia Rockstar. Stosowny zapis dość szybko usunięto, ale czujne oczy graczy niczego nie przegapią, w związku z czym możecie zobaczyć go na poniższej grafice.

Red Dead Redemption 2 w wersji PC

Premiera Red Dead Redemption 2 na PlayStation 4 i Xbox One miała miejsce w październiku zeszłego roku. Dane opublikowane w lutym zdradziły, iż w sklepach znalazły się 23 mln egzemplarzy Red Dead Redemption 2. W tej chwili liczba ta wygląda zapewne jeszcze bardziej imponująco.

Trudno przypuszczać, aby wersja PC nie zbudziła większego zainteresowania. Tego trzymają się optymiści, którzy w powyższe i podobne doniesienia wierzą zakładając, że oficjalna zapowiedź to jedynie kwestia czasu.

Źródło: wccftech

Komentarze

43
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BariGT
  1
  I bardzo slusznie. Taka gra az sie prosi o 4K.
  • avatar
   gameforever
   0
   wpis jakiegoś pana w internetowym CV raczej ciężko brać jako potwierdzenie wydania RDR2, to tak jak ja 10 lat temu kończyłem studia i po znajomości załatwili mia 3 praktyki w Gdańskim oddziale INTELa, napisałbym sobie doświadczenie zawodowe zdobyte w INTELu, pisząc także, że z pierwszego źródła wiem o obniżkach cen o 30% na wszystkie CPU wiem bo pracowałem przy INTELu i napisałem tak w internecie
   Druga sprawa, nie ma co porównywać serii GTA bo ona akurat pomijając wynalazki na PSP wychodziła na pieca, a RDR nie, wydanie tylko drugiej części na pieca wydaje się dziwne, a wątpie, że 9 latach dadzą też jedynkę
   No i sprawa ostatnia najbardziej bawiąca, 99% tutaj wypisuje jak to sobie pogra w 4k, 60fps, jakie to konsole mają słąba wydajność i biedną grafikę, tylko PC tylko 4k.
   Patrząc na statystyki STEAMa ledwie parę procent w Polsce ma możliwość grania na najmocniejszych grafach i cpu, wygląda na to, że te parę procent to przesiaduje na benchmarku bo tutaj wszyscy grają w 4k 60fps :D ludzie jak to się stało, że Wy wszyscy na i7/i9 i same najnowesz RTXy?! może jakiś zlot sobie zróbcie, toć to aż dziwne, że tutaj nikt nie gra 1080 i mniej, tylko sami milionerzy, a patrząc po wojenkach to milionerzy w wieku gimnazjalnym. Steam kłamie? Polska jak długa i szeroka cała gra w 4k?
   • avatar
    Blackshadow
    -2
    Nie ma takiej potrzeby, blaszarnia od zawsze wolała grać w strategie.
    • avatar
     PS4Ekskluzyw
     -6
     Days Gone fajniejszy i ładniejszy a HDR robi lepszą robotę niż 4K. Pctowcy o tym nie wiedzą bo na prowizorce pc HDR to kupk....śmiechu :)

     https://www.youtube.com/watch?v=873R-9lMmPo

     https://www.youtube.com/watch?v=lNa3oaF1-NA

     Na exy od Sony nie ma bata. A bidule czekają na RDR2 :)))