Gry

Nowe tech demo Far Cry 2

przeczytasz w 1 min.

W serwisie gametrailers.com pojawiło się nowe tech demo nadchodzącego hitu Far Cry 2. Zaprezentowano w nim fragmenty gameplay'u oraz wypowiedzi twórcy gry na temat produkcji. 

Cechą wyróżniającą nową grę jest duży nakład pracy twórców położony na jak największy realizm przedstawianego świata. Zacinające się bronie, psujące się samochody to będzie codzienność w Far Cry 2. Będą momenty gdy zatnie nam się broń - wówczas jej przeładowanie wydłuży się znacząco. Podobnie z samochodami - jeżeli będziemy chcieli jechać dalej, najpierw trzeba będzie wyjść z pojazdu, naprawić go, a następnie ponownie go niego wejść. 

W grze będziemy też musieli dbać o zdrowie bohatera. Gdy zostaniemy zranieni odłamkiem będziemy musieli go wyciągnąć. Jeżeli doznamy zwichnięcia to będziemy musieli sobie nastawić kończynę. W grze brakuje również teleportacji kamery. Jeżeli wsiadamy do samochodu to kamera wędruje wraz z wsiadającym bohaterem. Nie ma żadnych przeskoków. 

Gra zapowiada się więc wyśmienicie. Chętnych zapraszam do obejrzenia tech dema Far Cry 2, które znajduje się na gametrailers.com: www.gametrailers.com/player/39274.html.

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  "go, a następnie ponownie GO niego wejść. "

  do poprawi dobna literówka :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   No naprawdę, gra zapowiada się znakomicie. Mam nadzieję, że mi pójdzie, chociaż na minimalnych :)
   • avatar
    darek11
    0
    Filmik fajny, ciekawe jak bedzie naprawde z tym psuciem sie, zacinamiem i nastawianiem.